• Informacje na temat:

  wspaniała kreacja

Artykuły na temat: wspaniała kreacja
 • "Wspaniałe stulecie": Kreacje jak z baśni!

  Gusta widzów się zmieniają, ale seriale kostiumowe od lat nie wychodzą z mody. Dzięki nim, nie ruszając się z fotela, możemy przenieść się w czasie i zapomnieć o codziennych zmartwieniach.

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

 • Była Spicetka, Mel B (41 l.), dzięki ćwiczeniom i zdrowej diecie od lat zachowuje wspaniałą i wysportowaną sylwetkę. Nic dziwnego, że chętnie podkreśla swoje wdzięki w obcisłych kreacjach. Ostatnio, gdy paparazzi spotkali ją w Nowym Jorku, także miała na sobie przylegającą do ciała sukienkę. Kreacja była dodatkowo półprzezroczysta, przez co odznaczała się pod nią bielizna celebrytki. Trafiony...

 • "Body/Ciało": Maja Ostaszewska bez makijażu

  - Zagranie tak niezwykłej i wielobarwnej postaci to było coś wspaniałego. Niesamowita przygoda, być może najistotniejsza w całej mojej drodze aktorskiej - mówi Maja Ostaszewska.

 • "Wspaniałe stulecie": Na dworze Sulejmana

  Czy sułtan kochał Hürrem? Ile dzieci miała Mahidevran? Rozpoczynamy cykl, w którym sprawdzimy, na ile serialowy świat jest zgodne z historycznymi faktami.

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • "Ojciec Mateusz": Kinga Preis będzie oceniać aktorskie kreacje swych kolegów i koleżanek po fachu!

  Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza", aż trzy razy uznana została przez jurorów Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za najlepszą aktorkę. W tym roku to ona oceniać będzie kreacje swoich koleżanek i kolegów!

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • "Wspaniałe stulecie": Bali Bej się żeni

  29 czerwca będzie smutnym dniem dla wielu fanek przystojniaka ze „Wspaniałego stulecia”. Burak Özçivit i Fahriye Evcen zostaną małżeństwem!

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

Zdjęcia na temat: wspaniała kreacja
Wideo na temat: wspaniała kreacja
 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....

 • Wspaniała i kochana przez wszystkich

  Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem autorstwa jednej z najsłynniejszych szwedzkich pisarek i dziennikarek, Martina Haag, która jednocześnie wcieliła się w rolę Belli w filmie. Bella jest niezależną aktorką, która raczej nie może pochwalić się wielkimi sukcesami. Dobiega 40-tki, jest samotna, do tego wiecznie spłukana, a najlepsza przyjaciółka naciska na nią by coś zrobiła ze swoim życiem. Nic nie idzie po jej myśli, więc pewnego dnia postanawia "upiększyć"...

 • Egzorcyzmy Dorothy Mills

  Wkrótce po śmierci synka, psychiatra Jane Morton, spotyka na swojej drodze zawodowej wyjątkowo trudny przypadek. Dorothy Mills, piętnastolatka z małej irlandzkiej wyspy, oskarżona zostaje o usiłowanie zabójstwa pozostającego pod jej opieką dziecka. Na miejscu zdarzenia Jane spotyka żyjącą w ciągłym lęku, nawiedzaną przez widmo i wrogą wobec obcych małą społeczność. Społeczność, która skrywa przerażający sekret? Mieszkańcy wierzą, że Dorothy posiada dostęp do mocy działających poza sferą,...

Dyskusje na temat: wspaniała kreacja