• Informacje na temat:

  wspaniałe gwiazdy

Artykuły na temat: wspaniałe gwiazdy
 • "Wspaniałe stulecie": Bezdomna Hurrem?!

  Musi szukać tańszego lokum Źle się dzieje u rudowłosej gwiazdy. Meryem Uzerli do sierpnia musi wyprowadzić się z luksusowej willi, w której mieszkała przez ostatnie dwa lata. Koszt wynajmu lokum na(...) zakręcił kurek z kasą i odszedł! Nie da się ukryć, że rozstanie z Alpem Özcanem niekorzystnie odbiło się na domowym budżecie gwiazdy. Dotąd to przystojny biznesmen brał na siebie wszelkie koszty...

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • "Wspaniałe stulecie": Nauczył się wierności

  Gwiazdor „Wspaniałego stulecia” sam przyznaje, że latami zmieniał kobiety jak rękawiczki. Dziś wyzbył się starych nawyków i dobro rodziny stawia zawsze na pierwszym miejscu.

 • Gwiazdy kina czytały "Naszą klasę"

  Amerykańskie gwiazdy filmu i teatru Ellen Burstyn i Kathleen Turner wzięły udział w czytaniu scenicznym sztuki Tadeusza Słobodzianka "Nasza klasa" w Nowym Jorku. Reżyserem czytania był Cosmin Chivu.

 • "Wspaniałe stulecie": Ile oni zarabiają?

  Specjalnie dla was uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, jakie gaże otrzymują największe tureckie gwiazdy oraz na co wydają pieniądze.

 • Poruszeni występem dziecięcej gwiazdy

  "Rozdzieleni" - nowe dzieło Michela Hazanaviciusa, autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty" - to kolejny po "Imperium słońca" czy polskim "W ciemności" obraz, który na grozę wojny spogląda oczami dziecka. O poszukiwaniach odtwórcy do roli czeczeńskiego chłopca i łzach na planie filmu opowiadają reżyser i gwiazdy filmu Bérénice Bejo oraz Anette Bening.

 • "Wspaniałe stulecie": Mehmet Kurtulus porzucił żonę i dwójkę dzieci dla gwiazdy

  ...w filmie "Polowanie na prezydenta". Grał wśród wielu hollywoodzkich sław. - To była moja największa przygoda filmowa - nie ukrywał aktor. W tym samym roku Mehmet Kurtuluş trafił do obsady "Wspaniałego...

 • Wspaniali sportowcy, marni muzycy

  Każdy marzył kiedyś o wielkiej karierze na scenie. Niestety nie każdemu było dane spełnić swoje pragnienia. Brakowało albo talentu, albo czasu na ciężką pracę. Niektórzy odnaleźli się w zupełnie innych dziedzinach, m.in. w sporcie. Wielu sportowców uważało natomiast, że jeżeli udało się w sporcie, to uda się i w muzyce. Byli w błędzie.

 • "Wspaniałe stulecie": Bali Bej się żeni

  ...29 czerwca będzie smutnym dniem dla wielu fanek przystojniaka ze „Wspaniałego stulecia”. Burak Özçivit i Fahriye Evcen zostaną małżeństwem!

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: wspaniałe gwiazdy
Wideo na temat: wspaniałe gwiazdy
 • "Wspaniałe stulecie": Halit Ergenç gra władców

  Czterdziestopięcioletni aktor znakomicie spisuje się w roli władców. W Polsce znamy go jako sułtana Sulejmana ze "Wspaniałego stulecia", jednak na swoim koncie ma także rolę Mustafy Ataturka - pierwszego prezydenta Republiki Turcji. Mało brakowało, a Halit zamiast zachwycać na ekranie, pływałby po morzu! Zaraz po maturze dostał się na Politechnikę w Stambule, chciał zostać inżynierem morskim. Po

 • Agnieszka Kaczorowska w musicalu „Karol”

  Gwiazda spełnia kolejne zawodowe marzenie. Zagra w musicalu „Karol” opowiadającym o życiu Jana Pawła II. Tancerka wciela się w postać wieloletniej przyjaciółki papieża Danuty Michałowskiej. Twierdzi, że spełnia się zawodowo, pracując z grupą tak wspaniałych artystów jak Jacek Kawalec, Anna Wyszkoni czy Piotr Cugowski.

 • Bliscy wspominają Wojciecha Młynarskiego

  - rodzina i przyjaciele - wspominali wspaniałego artystę. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: wspaniałe gwiazdy