• Informacje na temat:

  wspaniałe torebki

Artykuły na temat: wspaniałe torebki
 • "Miałam kamerę wszytą w torebkę, podsłuchy i kontakt z bazą"

  Katarzyna Ptasińska dokonywała prowokacji dziennikarskich, studiuje aktorstwo w Łódzkiej Filmówce i historię na Uniwersytecie Warszawskim, a od niedawna gra w "M jak Miłość". Widzowie poznali jej bohaterkę Alę, gdy do łazienki, w której się kąpała, wparował nagi Paweł Zduński. W kolejnych odcinkach będzie równie ciekawie!

 • Wojciech Medyński: Mistrz improwizacji

  Wojciech Medyński nie lubi robić planów na przyszłość, żyje chwilą. Obsadzany w rolach czarnych charakterów, zaskakuje w spektaklu komediowym. Zdarza mu się również grać... damską torebkę i zeszłoroczny śnieg.

 • Ciuchy są wspaniałe, ale najważniejsza jest historia

  ...- Ciuchy są wspaniałe, dają dużo radości i są ekscytujące, ale przecież nie miałyby sensu, gdyby nie historia opowiedziana przez Michaela - uważa Sarah Jessica Parker, odtwórczyni roli Carrie Bradshaw w filmie "Seks w wielkim mieście 2". Z okazji premiery filmu na DVD i Blu-ray aktorka wyjaśnia dlaczego zdecydowała się na realizację sequelu, wspomina pobyt z ekipą w Maroku oraz zdradza, jak...

 • Najsłynniejsza postać polskiego kabaretu

  - Pierwotnie Mariolka miała być elegantką. Bluzka z żabotem, złota torebka, szpilki, trafiłem jednak na sweterek w paski - zdradza Igor Kwiatkowski, twórca najzabawniejszej w ostatnich latach kreacji w polskim kabarecie.

 • "Galeria": Wojciech Medyński mistrzem improwizacji

  .... Wspaniałe jest to, że każdego wieczoru idę na spektakl i nie wiem, kogo będę grał, nie znam scenariusza, nie mam kostiumu ani rekwizytów. Do zaoferowania widzom mam tylko mój warsztat aktorski, wyobraźnię i poczucie humoru. Ostatnio graliśmy... wnętrze damskiej torebki, zeszłoroczny śnieg i śpiewaliśmy rosyjskie disco o sośnie. Gdzie jeszcze będziemy mogli pana zobaczyć? - Z grupą Ab Ovo chcemy...

 • Jak oni się kochają...

  Najbliższy tydzień na dużym ekranie upłynie pod znakiem miłości. Takie tytuły, jak: "Big Love", "Odrobina nieba" czy "I że cię nie opuszczę" dowodzą, że dystrybutorzy także pamiętają o walentynkach. A dla osób zakochanych, ale w... kinie, wspaniałym prezentem będą z pewnością premiery tegorocznych oscarowych faworytów, filmów "Hugo i jego wynalazek" oraz "Artysta".

 • Alicja Bachleda-Curuś nadal nie znalazła miłości? Podobno mama się o nią martwi...

  Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) ma wspaniałego syna, lecz brak u jej boku drugiej połówki. Ma za sobą związki, lecz żaden z nich nie przetrwał próby czasu. Wygląda na to, że po rozstaniu z Marcinem Gortatem aktorka nie ułożyła sobie życia na nowo. Może to martwić jej mamę, która bardzo troszczy się o córkę...

 • Od razu widać, że Fergie (32 l.) to gwiazda światowego formatu. Do Polski przyjechała tylko na dwa dni, a zabrała ze sobą tyle bagaży, że trudno zliczyć.

 • Agata Duda "nie może liczyć na specjalne traktowanie"

  ...polskie buty i torebki, a gdy rusza w góry, wybiera odzież sportową polskiego pochodzenia. *** Zobacz więcej materiałów o celebrytach:

 • Lohan odwiedziła bezdomne dzieci

  Lindsay Lohan wykorzystała fakt wyjścia na wolność, aby oddać się pomocy charytatywnej. Kontrowersyjna aktorka odwiedziła bezdomne nastolatki w schronisku w Los Angeles w zaledwie dwa dni po zwolnieniu z więzienia.