• Informacje na temat:

  wspaniałe uczucie

Artykuły na temat: wspaniałe uczucie
 • Barbarossa wyjaśnia sułtanowi nieporozumienie dotyczące zaginionego listu, w którym Mustafa informował go o otwarciu stoczni. Sulejman wzywa syna na spotkanie w Bursie. Hürrem chce udowodnić Mihrimah, że Bali bej jej nie kocha. Tymczasem mężczyzna spotyka Silvię, z którą romansował kiedyś we Włoszech. Ich uczucie odżywa. Mąż Şah, Lütfü pasza, zostaje mianowany wielkim wezyrem.

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • Wspaniałe stulecie

  Nigar donosi Hürrem, że Rüstem Pasza przeszedł na stronę Szach. Liczy, że wdzięczna za pomoc sułtanka pomoże jej odnaleźć córkę. Do Konstantynopola przyjeżdża Bali Bej, dawna miłość Mihrimah. Okazuje się, że uczucie łączące ich przed laty nie wygasło. Fahriye podejmuje próbę zabicia Hürrem w haremie.

 • Barbara Krafftówna: Szczęście jest bardzo kruche

  Barbara Krafftówna, czyli niezapomniana Honorata z serialu "Czterej pancerni i pies", jako aktorka miała wiele szczęścia - grała wspaniałe role w filmach i serialach, odnosiła sukcesy na scenie, zdobyła mnóstwo prestiżowych nagród. Niestety, w życiu prywatnym los nie skąpił jej ciężkich chwil.

 • Wspaniałe stulecie

  ...odc. 204 Barbarossa wyjaśnia sułtanowi nieporozumienie dotyczące zaginionego listu, w którym Mustafa informował go o otwarciu stoczni. Sulejman wzywa syna na spotkanie w Bursie. Hürrem postanawia udowodnić Mihrimah, że Bali bej jej nie kocha i sułtanka powinna o nim zapomnieć. W domu weneckiego posła Bali bej spotyka Silvię, z którą romansował kiedyś we Włoszech. Ich uczucie odżywa. Mąż sułtanki...

 • Piotr Gąsowski o związku z Anna Głogowską: Gorąca atmosfera

  Piotr Gąsowski podkreśla, że tak jak w każdym związku u niego także zdarzają się kłótnie i ciche dni, ale najważniejsze, że wszystkie problemy udaje się szybko rozwiązać. Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie.

 • "Wspaniałe stulecie": Na dworze Sulejmana

  Gdy w Turcji rozpoczęła się emisja "Wspaniałego stulecia", potomkowie sportretowanego w nim władcy zaczęli protestować. Uważali, że serial przekłamuje historię, chociażby w kwestii zbyt luźnego(...). Część historyków wątpi też w wielkie uczucie łączące Sulejmana II z żoną, które zostało tak pięknie pokazane w serialu. Istnieją bowiem podejrzenia, że jeden z synów sułtana był tak naprawdę owocem...

 • Obituary w Krakowie

  19 stycznia w krakowskiej "Fabryce" zagra Obituary, legenda amerykańskiego death metalu.

 • "Wspaniałe stulecie": Walentynki Sulejmana

  ...połączyło ich uczucie, oboje pracowali na planie telenoweli "Tysiąc i jedna noc", a do tego Halit Ergenç uwikłał się w związek bez przyszłości (to wstydliwa sprawa, do której gwiazdor wyjątkowo niechętnie(...) występuje turecki aktor Ekin Koç, który obecnie w serialu "Wspaniałe stulecie: Kösem" zasiada na tronie Imperium Osmańskiego. Dwóch sułtanów w jednym filmie - to trzeba koniecznie zobaczyć! Trzymamy...

 • "Obiekt" nagrodzony na festiwalu w Sundance

  "Obiekt" w reżyserii Pauliny Skibińskiej otrzymał Nagrodę Specjalną Jury Filmów Krótkometrażowych na 37. Festiwalu Filmowym Sundance - najważniejszej imprezie kina niezależnego na świecie. Jest to pierwsza nagroda dla dokumentu Skibińskiej wyprodukowanego w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

Zdjęcia na temat: wspaniałe uczucie
Dyskusje na temat: wspaniałe uczucie
 • Re: Wypatrzył żonę na przyjęciu!

  Z ładnej miski jeszcze nikt się nie najadł. Wspaniałe uczucie.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hity rodem z Turcji

  Doskonała gra aktorska, akcja trzymająca w napięciu ichwile wywołujące uczucie zarówno grozy jak i spokoju.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hity rodem z Turcji

  Ja nie jestem wlasnoscia meza ani on moja!Polaczylo nas prawdziwe i szczere uczucie ,zyjemy bardzo zgodnie!Oboje trakujemy sie z SZACUNKIEM i dzielimy sie obowiazkami,idioto!!!!!

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hürrem wyda córkę za mąż!

  Nie sądzę by Ibrahim znienawidził Hatice, zalazła mu za skórę wypominaniem że pochodzi z Osmanów, poruszała tym czułe struny plebejusza dorobkiewicza ale ich uczucie w serialu jest przedstawione jako prawdziwe i moim zdaniem najgorętsze ze wszystkich par.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Droga do sławy

  Jak dla takiej i takiego liczyła i liczy się tylko kasa a uczucia 0 to ktoś coś zawsze traci. Swoją drogą to biedni ci ludzie ,którzy nie potrafią kochać (uczucie) i nie są kochani bo przez to myślą , że wolno im tylko brać a nic dawać w zamian. Żal takich ludków. katastrofa życiowa.