• Informacje na temat:

  wspaniały koncert

Artykuły na temat: wspaniały koncert
 • Agnieszka Hyży broni męża! „Jest wspaniałym ojcem”!

  ...... Powiem krótko - Grzesiek jest wspaniałym ojcem i żadna z insynuacji publikowanych przez media nie ma swojego uzasadnienia w rzeczywistości. My funkcjonujemy jak normalna, a nawet jedna z najbardziej(...) i kuzynostwem w miejsce, gdzie, mam nadzieję, nikt nas nie znajdzie i będziemy wreszcie mogli nacieszyć się sobą. Grzesiek co prawda ma zaplanowanych kilka koncertów, ale i tak będą to pierwsze nasze...

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • Tatiana Okupnik odda włosy chorym! Wspaniały gest!

  Tatiana Okupnik (39 l.) pojawiła się niedawno w Warszawie, gdzie wielu miało problem, by ją rozpoznać. Wszystko z powodu jej nowego wizerunku...

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • "Wspaniałe stulecie" Halit Ergenc przeżywa załamanie nerwowe?

  Mimo że po "Wspaniałym stuleciu" otrzymał wiele propozycji ról (między innymi w telenoweli "Tysiąc i jedna noc") Halit Ergenc najwyraźniej bardzo źle znosi rozstanie z rolą Sulejmana. Jego tajemnicę ujawnił wścibski reporter.

 • Roxette wraca do Polski! Koncert w Warszawie - ceny biletów

  22 czerwca 2015 r. słynna szwedzka grupa Roxette wystąpi na warszawskim Torwarze.

 • Jarosińska: Doda jest absolutnym zaprzeczeniem idei koncertu „Artyści przeciwko nienawiści”!

  Monika Jarosińska (44 l.) podchodzi sceptycznie do organizowanego przez Dodę koncertu. Samą inicjatywę uważa za słuszną, jest jednak zdania, że Doda zaprzecza idei wyrażanej przez to wydarzenie. Podkreśla, że wciąż nie otrzymała przeprosin za pobicie, jakiego 8 lat temu dopuściła się wobec niej Doda. Co więcej, mąż wokalistki chciał pozwać Jarosińską do sądu za rozpowszechnianie nieprawdziwych...

 • Zaz powraca do Polski na jeden koncert

  5 grudnia fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć Zaz w Progresja Music Zone w Warszawie podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

 • Polskie gwiazdy na koncertach. Gdzie jeszcze wystąpią nasi ulubieńcy?

  Polskie gwiazdy muzyki przez całe wakacje intensywnie koncertowały po kraju, dostarczając nam nie lada wrażeń. Wrzesień i kolejne miesiące zapowiadają się równie ciekawie. Zobaczcie w naszej galerii, gdzie warto się wybrać, by na żywo zobaczyć swoich idoli.

 • Toto na dwóch koncertach w Polsce

  Pod koniec czerwca 2015 roku na dwa koncerty do Polski przyjedzie słynna amerykańska grupa Toto, pamiętana z przebojów "Africa" czy "Rosanna".

Zdjęcia na temat: wspaniały koncert
Wideo na temat: wspaniały koncert
 • Kukulska i inni artyści wzruszyli ludzi do łez. "To jest chyba najpiękniejsze"

  Natalia Kukulska (43 l.) zorganizowała koncert z udziałem wielu artystów, by uczcić pamięć o rodzicach Annie Jantar i Jarosławie Kukulskim. "Oni zostawili tak wiele piękna w swojej twórczości(...) zabrał również Kuba Badach, który zaśpiewał na scenie hitowego „Puszka Okruszka”. "Byłem świetny, byłem po prostu wspaniały. (…) Zmierzyć się z takim hiciorem to… mogłem zrobić tylko ja” – mówił mąż

 • "Druga szansa": Zwiastun 4. odcinka

  promującej nowy serial Zeit Studio. Jakub nie mogąc opanować Igora, stara się przekonać Monikę do powrotu. Monice udaje się zorganizować koncert Niny choć wydaje się, że tylko ona tak naprawdę wierzy w to, że jazzmanka jest w stanie jeszcze kogoś porwać swoim głosem. Na koncert Niny Monika zaprasza Marcina, który jest fanem jazzmanki. Nina upija się na koncercie. Na scenę wychodzi jednak jej

Dyskusje na temat: wspaniały koncert
 • Re: Natalia Oreiro: Moje życie to chaos

  jestem za tym by odwiedziła Polskę i dała wspaniały koncert Natalia Oreiro w 2019 roku wiem że zakochała się w Rosji ale nie powinna zapomnieć o swoich fanach w Polsce może jest to wina naszych organizatorów koncertów że jej nie zapraszają do polski my chcemy powrotu Natali i wspaniałego koncertu nawet czterch w Polsce bardzo tego chcemy niech ją zaproszą do Polski

 • Re: Bohdan Smoleń trafił do szpitala

  a gdzie "przyjaciele"artysci?,zorganizować koncert.,pomóc koledze,Nie tylko gdy ktoś umrze, wtedy wypowiadają się,,, jakim to był wspaniały człowiek, drugiego takiego niema,A JAK TO W ZYCIU BYWA DZIŚ ON POTRZEBUJE POMOCY JUTRO TY.

 • Re: „Cisza nad rozlewiskiem": "Jesteśmy zmuszeni do szukania pomocy poza granicami kraju"

  Racja, a Kasia Sobczyk na koniec dała wspaniały koncert w STODOLE !!! Można ?? Można.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  To wspaniały, niezwykły aktor. Zapraszam do teatru Powszechnego na sztukę "Jakobi i Leidental". Koncert gry aktorskiej pani Olszówki i pana Sitarskiego również.

 • Re: Co do studiów medycznych, wspominam...

  Odkąd pierwszy raz zobaczyłem ją w tv zwróciłem na nią uwagę bo ma fajną, oryginalną urodę i ciekawie się wypowiadała. Później dowiedziałem się, że jest wokalistką i zupełnie przez przypadek trafiłem na jej koncert-jest świetna, tworzy wspaniały klimat i kontakt z słuchaczem, piękna barwa głosu. Podobno niedługo ma się ukazać jej płyta, na którą niecierpliwie czekam!