• Informacje na temat:

  wspaniały rodzaj

Artykuły na temat: wspaniały rodzaj
 • Ciuchy są wspaniałe, ale najważniejsza jest historia

  ...statystów w tle i mnóstwo wszelkiego rodzaju tła, mówiąc dosłownie. - Scenografia też jest olbrzymia i oczywiście, jak zwykle, projekty ubrań są bardzo wyszukane i przemyślane. Także, to było zupełnie(...) zbytniej wagi, ale to naprawdę bardzo uskrzydlające uczucie, być częścią czegoś, z czym inni się identyfikują i w stosunku do czego czują pewnego rodzaju emocjonalną więź. Fakt, że ludzie odnoszą się...

 • Gwiazdy "Idy" już w Polsce

  To była ogromna radość - mówiła we wtorek, 24 lutego, w Warszawie po powrocie z gali Oscarów Agata Kulesza, wyrażając nadzieję, że statuetka za "Idę" da polskim filmowcom "rodzaj energii, który pcha do przodu". Agata Trzebuchowska potwierdziła z kolei, że rezygnuje z aktorstwa.

 • Magda Mołek potwierdza: Adoptowała córkę! Ma teraz troje dzieci

  ...ten rodzaj pomocy" - zdradziła nieoczekiwanie.  Postawa godna naśladowania! *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują do niego w pocie czoła.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko: Taki mąż jak Piotr to skarb

  ...się synów? - Między mamą a córką jest zupełnie inny rodzaj uczucia i więzi. Synów oczywiście bardzo kocham, staram się uczestniczyć w ich męskim świecie, nawet grałam z nimi w piłkę nożną. Ale...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Martyna Wojciechowska samotnie wychowuje córkę. W roli mamy sprawdza się świetnie

  ..., traktuje je jak przybrane rodzeństwo. Może właśnie ten rodzaj więzi z dziećmi z dalekiej Kolumbii pozwala jej lepiej poradzić sobie ze stratą, jaka ją dotknęła niedawno.   W 2015 roku jej tata dowiedział...

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • "Klan": Magdalena Wójcik życiową rolę wciąż ma przed sobą...

  Magdalena Wójcik, którą od niedawna oglądamy w roli Beaty w "Klanie", choć ma już na swoim koncie dziesiątki wspaniałych kreacji filmowych i teatralnych, żartuje, że nie zagrała jeszcze roli swojego życia... - Wciąż na nią czekam - mówi.

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

Dyskusje na temat: wspaniały rodzaj
 • Re: "Allo, Allo": Zmarł Gorden Kaye

  Pamiętam bardzo wspaniały ,oraz bardzo wyjątkowy serial , bardzo mi się podobał-serwowany w nim rodzaj humoru. CZEŚĆ KU PAMIĘCI : GORDENA KAYE. R I P (*)