• Informacje na temat:

  współczesne ikony

Artykuły na temat: współczesne ikony
 • .... Radio do znudzenia nadawało "Autobiografię", przebój Perfectu, ze słynnymi słowami: "Za jej Poli Raksy twarz, każdy zabić by się dał". Jego miłość do ikony pokolenia właśnie się wypalała. Ciągle się...

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

 • „Harley and the Davidsons”: Jak narodziła się legenda Ameryki

  ...przedsiębiorczość." Oparty na faktach serial "Harley and the Davidsons" prezentuje ekscytującą, pełną dramatycznych przeżyć historię narodzin ikony motocykli, na tle wielkich zmian społecznych i technologicznych...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • „Plotkara”: Elita powraca na ścieżki zła i... na DVD

  ..., mobilną komunikację oraz wywarł ogromny wpływ na kulturę i styl współczesnej młodzieży.   W "Plotkarze" noszą tylko to, co najmodniejsze - a o tym decyduje Eric Daman - stylista, kostiumolog i model(...) stuknęła 100!: Przełomowe wydarzenie - pełna blichtru podróż poprzez wszystkie sezony, zawierająca stare i nowe wywiady oraz smakowite kąski Plotkary ·         5 lat ikony stylu: Obsada...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Serialowy przewodnik

  ...dzieci. W ramach poszukiwań jedzie do Drohiczyna. Tam spotyka znajomego proboszcza, od którego dowiaduje się o kradzieży cennej ikony z miejscowej katedry. Sprawą zajmują się lokalni policjanci(...) łączy tę sprawę z kradzieżą ikony. Przenikliwy duchowny wpada na trop przestępców. Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę! "Prawo Agaty" odc.14 Agata namawia...

 • "Dawca pamięci": Nic nie jest takim, jakie się wydaje

  "Dawca pamięci" to ekranizacja światowego bestsellera Lois Lowry, jednej z najczęściej nagradzanych amerykańskich powieści młodzieżowych ostatnich dekad. W wizjonerskiej opowieści o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i... kolory wystąpiły ikony Hollywood - Jeff Bridges i Meryl Streep.

 • Zwyczajni niezwyczajni

  Punkowa kapela, której członkowie mają zespół Downa, najsłynniejszy na świecie klub ze striptizem, poszukiwanie ukrytych znaczeń kultowego filmu - dzięki poruszaniu tak intrygujących tematów współczesne kino dokumentalne coraz skuteczniej rywalizuje z fabularnym. Bardzo dobrze odzwierciedlają to filmy pokazywane na tegorocznym festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty.

 • Kino Kryzysu na Off Plus Camera

  Kino Kryzysu to kolejna nowa sekcja, obok Kino Spod Ciemnej Gwiazdy i Black American Cinema, która znalazła się w ramach tegorocznej Off Plus Camera. Sekcja ta prezentuje wybrane filmy dokumentalne i fabularne, które na różne sposoby analizują fenomen globalnego kryzysu. Współczesne kino stawia pytania o stan świata, który wszyscy zamieszkujemy. Czy mogą one mieć wpływ na jego aktywną przemianę?

Wideo na temat: współczesne ikony
 • Autorska kolekcja biżuterii Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej dla W.KRUK

  doradztwa. Dbania o siebie w najważniejszych sprawach i dzielenia się najmniej istotnymi szczegółami codzienności. Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska to pewne siebie kobiety i ikony stylu. Zawsze

 • Droga krzyżowa

  Nastoletnia Marie jest członkiem fundamentalistycznej społeczności katolickiej, która odrzuca wszystko, co współczesne. By zbliżyć się do Jezusa, dziewczyna podąża Drogą Krzyżową.

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.