• Informacje na temat:

  wszystko o alasce

Artykuły na temat: wszystko o alasce
 • Zespół Happy End: Komu dziś śpiewają "Jak się masz, kochanie"?

  ...naprawdę ciężkie chwile, zakończone, jak wszystko w naszym życiu, happy endem" - uśmiecha się Danuta i wyjaśnia: "Zbyszek przeszedł ciężki zator płucny, lekarze zabronili mu się przemęczać. Jest...

 • "Nie każdy ma ochotę obcować z czymś takim"

  - Techno zamieniło się w electro, drum and bass w dubstep, samplowany hip-hop w syntezatorowy, a metal w piratów z Karaibów na Alasce w teledysku Dimmu Borgir - o trendach panujących w dzisiejszej muzyce z żalem mówi Bartoszowi Donarskiemu The Shocker (samplowanie) z katowickiej formacji Iperyt, która po pięciu latach przypomina o sobie drugim albumem "No State Of Grace".

 • Gwiazdy po latach: "Sabrina, nastoletnia czarownica"

  ...czynić czary, które jednak nie zawsze przynoszą zamierzone efekty, a często wręcz obracają wszystko w żart... Pamiętacie Sabrinę, nastoletnią czarownicę? Co dziś robią główni bohaterowie serialu?

 • Al Pacino pisze wspomnienia

  Al Pacino ( "Ojciec chrzestny" , "Męska gra" , "Informator" ) udowodnił, że potrafi być nie tylko znakomitym aktorem. Dla amerykańskiego magazynu dla mężczyzn "Esquire" hollywoodzki gwiazdor napisał swoje wspomnienia z początków kariery. Tekst aktora ukaże się w lipcowym numerze magazynu "Esquire".

 • Netflix: Zapowiedzi na marzec

  ...bohaterem produkcji jest Roman Mercer, samotnik, który musi zmierzyć się z własnymi problemami oraz wyjaśnić paranormalne zjawiska, jakie zaczęły mieć miejsce na Alasce. Piraci 3 marca użytkownicy(...) wszystko, co w jego mocy, aby ochronić swoją rodzinę. Bates Motel 7 marca czeka nas premiera czwartej serii "Bates Motel". Serial przedstawia losy Normana Batesa przed filmem Alfreda Hitchcocka. Po...

 • Sandra Bullock nago

  Od dziś w kinach "Narzeczony mimo woli", nowa komedia romantyczna z Sandrą Bullock ("Ja cię kocham, a ty śpisz"), która powraca w swej najlepszej formie - także fizycznej. Bullock była znana raczej z powściągliwości, jeśli chodzi o prezentowanie swych odsłoniętych wdzięków przed kamerą. Tym razem jednak zgodziła się wystąpić w scenie rozbieranej.

 • "Barwy szczęścia": Wrażliwy twardziel - rozmowa z Jakubem Wieczorkiem

  ...które zapłacił wysoką cenę. Razem z ojcem Nikodemem, czyli bratem Zenka, pływał na kutrach rybackich na Alasce. Chciał ich oszukać pracodawca, doszło do bijatyki na pełnym morzu, podczas której wypadł(...) nie wskazuje, Zenek ma z nim duży problem. - Mój bohater wrócił do Polski po dziesięciu latach, upatrywał swojej szansy w spadku po ojcu. Chciał zacząć wszystko od nowa, myślał o tym wiele lat...

 • Polacy kochają muzykę, ale... fałszują

  - Staramy się tworzyć zespół amatorów z najwyższej półki! - mówi Urszula Dudziak o drużynie, która pod jej czujnym okiem śpiewa w "Bitwie na głosy". Zespół pani Urszuli to wyłącznie amatorzy, którzy jednak nierzadko mają głosy mocne jak dzwon.

 • Jolanta Kwaśniewska bardzo przeżyła jej śmierć! "Chciałam pomóc, ale nie zdążyłam"

  Wydawać by się mogło, że o życiu byłej pierwszej damy wiemy już niemal wszystko. Jolanta Kwaśniewska nigdy nie stroniła od mediów, a w licznych wywiadach potrafiła dzielić się z czytelnikami nawet bardzo intymnymi szczegółami ze swojego życia. Żona byłego prezydenta wciąż jednak potrafi czymś zaskoczyć. Okazuje się bowiem, że przez lata przyjaźniła się ze słynną piosenkarką Ireną Jarocką...

 • Juno, czyli co by tu począć?

  Nagrodzona tegorocznym Oscarem za najlepszy scenariusz oryginalny amerykańsko-kanadyjska komedia "Juno" w końcu trafia na ekrany naszych kin. Fani zespołu U2 również mogą liczyć na ciekawą wizytę w kinie - do obejrzenia jest trójwymiarowa wersja koncertu tej formacji.

Wideo na temat: wszystko o alasce
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.