• Informacje na temat:

  wszystko o andorze

Artykuły na temat: wszystko o andorze
 • "Komisarz Alex": Padł ostatni klaps na planie 5. serii

  ...3 miliony Polaków, co daje Jedynce pozycję lidera rynku telewizyjnego w tym czasie! Wszystko wskazuje więc na to, że władze Telewizji Publicznej nie zrezygnują z produkcji uwielbianego przez widzów(...) z zaproszenia do udziału w Dniach Polskich w Andorze i w towarzystwie innych gwiazd poszusować na stokach oraz odpocząć w pokrytych śniegiem Pirenejach. O tym, że Antoni Pawlicki uwielbia jazdę na...

 • Aktor Władysław Kowalski kończy w piątek, 24 lutego, 70 lat. Znany z wielu ról filmowych, m.in. Jerzego w telewizyjnym serial u "Kolumbowie", od ponad czterdziestu lat występuje na deskach stołecznych teatrów. W Teatrze Telewizji zagrał prawie 150 ról.

Wideo na temat: wszystko o andorze
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.