• Informacje na temat:

  wszystko o angli

Wideo na temat: wszystko o angli
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

Dyskusje na temat: wszystko o angli
 • Re: Dzień singla

  A Witek to taki święty ? Miał kilka panienek i też nie wiadomo co z nimi robił .Nie wszystko jest powiedziane .Miał problemy alkoholowe z bratem a Lenka była przy nim.Czemu był tak zazdrosny ? Mógł być z nią w Angli,po co wrócił bez niej ?A ona sama nie chciała profesorka co się dziwić .Stawiała na karierę ,a teraz Witek pomaga .Trudno zaczynać coś od nowa ,coś co już było.Ale myślę jak i inni

 • Re: Kasia Cichopek walczy o Monidło!

  catherine zeta jones i mam nadzieje ze wyjedzie kiedys z tego chorego kraju. ostatni gasi swiatlo bo widze ze w POlsce zostali juz sami nieudacznicy i flustraci. wystarczy podglad na NASZ rzad i wszystko jasne! czemu takich afer korupcyjnych i machloji nie ma w angli czy niemczech?