• Informacje na temat:

  wszystko o anna german

Artykuły na temat: wszystko o anna german
 • „Anna German”: Joanna Moro doceniona przez widzów!

  Choć od chwili premiery serialu "Anna German" minął już ponad rok, Joanna Moro, czyli tytułowa Anna, wciąż cieszy się wielką sympatią widzów i popularnością, o jakiej marzą wszystkie młode aktorki. Wiktor Publiczności, którego dostała w sobotę, jest tego najlepszym dowodem!

 • Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Po wielkim sukcesie "Anny German" Joanna Moro pewnym krokiem weszła w nową produkcję na Wschodzie. Oglądamy ją jako tytułową bohaterkę "Talianki", włoską tancerkę, którą los rzucił do Rosji.

 • "Anna German": Mąż Joanny Moro zazdrosny o Rafała Maseraka?

  Od momentu rozpoczęcia "Tańca z gwiazdami" Joanna Moro ponownie stała się ulubienicą tabloidów. Gwiazda serialu "Anna German" tańczy w duecie z Rafałem Maserakiem i stopniowo staje się faworytką nowej edycji show. Według portali plotkarskich udział w programie odbija się niekorzystnie na małżeństwie aktorki z Mirosławem Szpilewskim. Moro stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

 • Olga Frycz: Nie chcę być hipokrytką

  "Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso" - mówi Olga Frycz. Aktorka, znana z ról w filmach "Wszystko co kocham", "Płynące wieżowce" oraz seriali "M jak miłość" i "Cisza nad rozlewiskiem", opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • Choć od śmierci Anny German (†46) w tym roku minie 32 lata, jej jedyny syn Zbigniew Tucholski junior (39 l.) nadal bardzo przeżywa jej śmierć.

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.

 • "Anna German świeci na firmamencie nieba"

  Kompozytorka Katarzyna Gaertner jest autorką muzyki do słynnej piosenki "Eurydyki tańczące". To właśnie ten utwór rozpoczął karierę Anny German. Gaertner opowiedziała nam o pracy z German i serialu, który przedstawia losy tej legendarnej piosenkarki.

 • Joanna Moro nie do końca zadowolona

  Zdobyła nasze serca jako Anna German. Pokazała swój temperament na parkiecie w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Wróciła do "Barw szczęścia" i została nową "Blondynką". Jak dalej potoczy się kariera Joanny Moro?

 • Skandal! Wdowiec po Annie German nie ma na leki. Żyje w skrajnej biedzie!

  Spuścizna Anny German (†46) warta jest miliony. Tymczasem wdowiec po piosenkarce żyje w skrajnej biedzie.

 • Anna German: Każdy chce być szczęśliwy (książka "Anna German. Wspomnienia")

  Setki wypowiedzi Anny German oraz wywiadów odkrywających nieznane fakty i ciekawostki z życia piosenkarki znalazły się w książce "Anna German. Wspomnienia".

Zdjęcia na temat: wszystko o anna german
Wideo na temat: wszystko o anna german
 • Joanna Moro: Nie jestem tylko Anną German

  Joanna Moro przyznała, że na długo zostawiła wszystko i oddała się tylko tańcowi.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

Dyskusje na temat: wszystko o anna german
 • Re: "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  "Anna German" zamiast być filmem o wokalistce w sposób przerysowany pokazywał wątek "źli rosjanie ponad wszystko". Autor chyba jest chorem rusofobem, jeśli w tym serialu dostrzega ruską propagandę.

 • Re: "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  hahahaha bardziej zabawnych tekstów już dawno nie czytałem. Czym są filmy ? Jak nie propaganda, przecież to wszystko fikcja.

 • Re: "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  autor tekstu niekompetentny czy myśli, ze ciemna masa wszystko łyknie? Myśli, że już nikt nie pamięta włoskiego 'Ojca Matteo'? Mamy myślec, że to wymysł rodzimy?

 • Re: "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  autor tekstu niekompetentny czy myśli, ze ciemna masa wszystko łyknie? Myśli, że już nikt nie pamięta włoskiego 'Ojca Matteo'? Mamy myśleć, że to wymysł rodzimy?

 • Re: "Anna German" zamiast "Ciszy nad rozlewiskiem"!

  Oj jak dobrze wszystko byleby nie następne Rozlewisko dość już tej BRODZIK

 • Re: "Anna German" zamiast "Ciszy nad rozlewiskiem"!

  No i natkną się na minę,bo nie będzie już oglądalności.Po pierwsze ;za wcześnie powtórka ,a po drugie Moro się skompromitowała tym śpiewaniem.Trochę gospodyń domowych będzie oglądać i to wszystko.

 • Re: Na baletnicę była... za wysoka

  Pani Joasiu, gdyby nie Pani, to 90 % młodej widowni nie wiedziałaby kto to jest Anna German. Zawsze trafi się jakiś burak który wszystko skrytykuje. Życzę powodzenia. Pozdrawiam

 • Re: Zmierzyła się z legendą

  a nazwisko małej dziewczynki nie pojawia się w napisach ? hmm... . mnie też się podoba, chociaż nie wszystko zgadza się z tym, co można o Annie German przeczytać. w każdym razie czekam na następny :). Mała dziewczynka nazywa się Anna Kirina

 • Re: Ksawery umrze na raka mózgu!

  . miał szerokie pasmo -a teraz.......... Jak leci w miarę dobry film- zaraz cyk reklama? W publicznej też kompletnie nie wiele... no może jeden "Anna German" a i tak w sobotę czy niedzielę nie ma nic(...)No masz rację........... i to moje 2seriale- ulubione :"Barwy ..." i "Wszystko przed nami"........ Tylko na nie lubię patrzeć, A na resztę to szkoda mi czasu ... No może i od czasu do czasu jeszcze

 • Re: Nasza Ania

  ludziom znającym temat tłumaczyć. Ale Anna German nie skuisiła i nie uległa. Odpowiedziała, że już raz była obywatelką wielkiego ZSRR i to dla niej powinno wystarczyć, a teraz jest obywatelką PRL i nie(...)Anna Germam byłą przede wszystkim Człowiekie. Polski żołnierz ją i jej rodzinę w tych jakże ciężkich i niebezpiecznych czasach przygarnął i stał się powodem, że Irma - matka Anny wraz z córką już po