• Informacje na temat:

  wszystko o ashton kutcher

Artykuły na temat: wszystko o ashton kutcher
 • Ashton Kutcher i Mila Kunis: Ślub za rok

  Najgorętsza para Hollywood - Ashton Kutcher, czyli Walden Schmidt z "Dwóch i pół" i Mila Kunis, czyli głos Megan Griffin z "Głowy rodziny", przygotowują się do roli rodziców i do ślubu. Gwiazdy planują powiedzieć sakramentalne "tak" w lipcu przyszłego roku.

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • Ashton Kutcher i Mila Kunis: Ich córka od małego poznaje tajniki Kabały

  Ashton Kutcher (36 l.) i Mila Kunis (30 l.) jako wyznawcy Kabały wcielają zasady tej wiary także w życie ich dziecka.

 • Ashton Kutcher dla roli zrobi wszystko

  Ashton Kutcher ( "Efekt motyla" ), który w swoim najnowszym filmie "Patrol"gra ratownika morskiego, musiał bardzo starać się, aby dostać tę rolę. Aktor w celu poprawy swojej kondycji musiał definitywnie rzucić palenie oraz nauczyć się pływać.

 • "Dwóch i pół": Ashton Kutcher i Mila Kunis zostali rodzicami

  Mila Kunis, czyli Jackie Burkhardt z "Różowych lat 70." urodziła córeczkę - poinformował portal TMZ. Jest to pierwsze dziecko aktorki i jej partnera Ashtona Kutchera, czyli Walden Schmidt z "Dwóch i pół".

 • Moore & Kutcher: Ślub?

  Plotkarskie media donoszą, iż Demi Moore (43 l., "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) i Ashton Kutcher (27 l., "Efekt motyla" ) niedługo zalegalizują swój związek. Ślub aktorskiej pary ma się podobno odbyć "w najbliższym czasie w Las Vegas".

 • Ashton Kutcher znów się przyjaźni z Demi Moore!

  Demi Moore (51 l.) najwyraźniej wybaczyła Ashtonowi Kutcherowi (36 l.) zdrady. Zdarza jej się prosić go o radę, co wyraźnie nie podoba się Mili Kunis (30 l.)!

 • Ashton Kutcher: Lot w kosmos i ślub

  Zarabia najwięcej ze wszystkich aktorów telewizyjnych i ma miliony fanów. Ale to mu nie wystarcza! Doradza w internecie, działa w polityce, rozwodzi się, planuje ślub oraz... lot w kosmos!

 • Ashton Kutcher nago!

  Ashton Kutcher pokazał się w telewizji tak, jak go Pan Bóg stworzył. Teraz nie tylko Demi Moore może oglądać takie widoki!

 • Kutcher zdradzał Demi Moore?

  Ta wiadomość wstrząsnęła plotkarskim światkiem! Czy to możliwe, by nieskazitelny dotąd Ashton zdradzał swoją żonę Demi Moore?

Zdjęcia na temat: wszystko o ashton kutcher
Wideo na temat: wszystko o ashton kutcher
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

Dyskusje na temat: wszystko o ashton kutcher
 • Re: Na palcach przyszłych panien młodych...

  - Sharon Stone - polska gwiazda - Ashton Kutcher - polska gwiada. porównują g...no do twarogu jak się to na wsi mawia. O tych polskich nikt nie słyszał, po co tak to zestawiają, tak jakby chcieli udowodnić że to wszystko jeden poziom. Może polskie gwiazdki poczują się szczęśliwiej w takim "towarzystwie".. ale tak naprawde i tak nikt o nich nie słyszał