• Informacje na temat:

  wszystko o audrey hepburn

Artykuły na temat: wszystko o audrey hepburn
 • Na swoim miejscu

  Betty relacjonuje panu Z. najgorszy tydzień w życiu. Bohaterka, zainspirowana Audrey Hepburn, stworzyła blog poświęcony dobroczynnym przedsięwzięciom....

 • Gwiazdy w love story według Nicholasa Sparksa

  Bestsellerowe powieści Nicolasa Sparksa doskonale sprawdzają się w adaptacjach filmowych (m.in. "Pamiętnik", "Wiadomość w butelce"). Już 17 października w kinach pojawi się kolejna ekranizacja jego prozy - "Dla ciebie wszystko".

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ..."Babes in Arms") i Elizabeth Taylor w filmie "National Velvet", który zapoczątkował jej karierę. Pojawił się także w słynnym "Śniadaniu u Tiffany'ego" (1961), w którym wystąpił u boku Audrey Hepburn(...) w procesie leczenia chorób nowotworowych jest wiara, że wszystko dobrze się ułoży. Małgorzata Braunek do ostatniej chwili wierzyła, że wygra walkę o życie. Zmarła w poniedziałek 23 czerwca tuż...

 • i "Śniadanie u Tiffany'ego" (1961) z Audrey Hepburn.

 • "Królewna Śnieżka": Nie lękajcie się!

  Nowa ekranizacja "Królewny Śnieżki", w reżyserii Tarsema Singha, "to najlepsze 90 minut bezpretensjonalnej zabawy, jakie można sobie zafundować". W rolach głównych cudownie autoironiczna wobec siebie Julia Roberts oraz Lily Collins, która wygląda jak... Audrey Hepburn.

 • Louise Bourgion chce być jak Grace Kelly

  Louise Bourgoin, wschodząca gwiazda francuskiego kina, w "Riwierze dla dwojga" wciela się w Manon, młodą, romantycznie usposobioną idealistkę, która już niedługo dostanie prawdziwą życiową nauczkę...

 • DVD: "Śniadanie u Tiffany'ego"

  11 maja do sklepów trafiła specjalna edycja klasycznej adaptacji opowiadania Trumana Capote'a "Śniadanie u Tiffany'ego" . Wszystkich miłośników zwariowanej Holy Golightly, piosenki "Moon river" oraz talentu reżyserskiego Blake'a Edwardsa z pewnością ucieszy fakt, że na krążku - oprócz filmu - znalazło się wiele materiałów dodatkowych.

 • Scarlett Johansson "czyta" Capote'a

  Scarlett Johansson wyreżyseruje ekranizację "Letniej przeprawy" - debiutanckiej powieści Trumana Capote'a. Dla amerykańskiej aktorki będzie to debiut na reżyserskim fotelu.

 • W dzień gorącego lata...

  Pierwszy dzień lata to dla wszystkich z nas synonim początku wakacji. Nie inaczej myślą dystrybutorzy kinowi, którzy na najbliższy piątek przygotowali tylko trzy premiery. W związku z oficjalnym rozpoczęciem sezonu ogórkowego postanowiliśmy przypomnieć wam najlepsze wakacyjne filmy. Z "latem" w tytule.

 • Sophia Loren: Oscarowy jubileusz

  Ikona światowego kina Sophia Loren świętuje 50 rocznicę zdobycia Oscara. Otrzymała go za główną rolę w filmie "Matka i córka" ("La Ciociara") w reżyserii Vittorio De Sica. Gwiazda w wywiadzie dla włoskiej prasy wyznała, że odkurza statuetkę codziennie.