• Informacje na temat:

  wszystko o backstreet boys

Artykuły na temat: wszystko o backstreet boys
 • Backstreet Boys w Polsce: Kiedyś bożyszcza nastolatek. A teraz?

  Jeden z najpopularniejszych boysbandów w historii przyjeżdża do Polski. Osoby wychowujące się w latach 90. czeka prawdziwa sentymentalna podróż do czasów młodości. Zobaczcie, jak przez te lata się zmienili. Czy dzisiaj też wywołają piski dziewczyn podczas swojego występu?

 • Recenzja Take That "III": Cielęce spojrzenie Nicholasa Cage'a

  Take That zupełnie na siłę wydali zupełnie niepotrzebny album. Zupełnie nie zawracajcie sobie nim głowy, bo zupełnie nic na nim ciekawego nie ma.

 • Członek Backstreet Boys chory na świńską grypę!

  U muzyka zespołu Backstreet Boys , Briana Littrella, zdiagnozowano świńską grypę. Jak podaje portal Usmagazine.com, pozostali trzej członkowie grupy - Nick Carter, Howie Doroigh i AJ McLean - także poddali się badaniom lekarskim.

 • Backstreet Boys wracają do Polski

  Grupa Backstreet Boys, po sukcesie lutowego koncertu w hali Torwar, przyjedzie ponownie do Polski. Tym razem legendarny boysband wystąpi 27 lipca w gdańskiej hali Ergo Arena.

 • Teri Hatcher ma świńską grypę!

  Gwiazda serial u "Gotowe na wszystko", Teri Hatcher , była przyczyną wstrzymania zdjęć do tej popularnej produkcji, gdyż zdiagnozowano u niej świńską grypę.

 • Zapominalscy z Backstreet Boys

  AJ McLean, jeden z członków boysbandu Backstreet Boys, najadł się podczas jednego z koncertów sporo wstydu i wprawił w zakłopotanie swoich kolegów. Wszystko za sprawą kłopotów z jego pamięcią. Wokalista zapomniał po prostu słów do jedego z przebojów.

 • Pozalekcyjne zajęcia Matthew Morrisona

  ...własny użytek wymyśliłem nawet termin "Bublake" - mówi Morrison, który obecnie występuje jako support na wspólnej trasie koncertowej New Kids on the Block i Backstreet Boys. - Mój głos przypomina Michaela(...) support na wspólnej trasie koncertowej New Kids on the Block i Backstreet Boys. - Mój głos przypomina Michaela Buble. Kiedy dorastałem, wielką inspiracją byli dla mnie Dean Martin, Sammy Davis Jr. i Frank...

 • Tom Jones fanem Backstreet Boys

  Ulubieniec kobiet, wiecznie młody Tom Jones, przyznał, że uwielbia muzykę Backstreet Boys i doskonale rozumie problemy, jakie mają z zakochanymi w nich fankami.

 • Backstreet Boys: Primaaprilisowy żart Kevina Richardsona

  Na ciężką próbę wystawił wszystkich fanów amerykańskiej grupy Backstreet Boys jej wokalista Kevin Richardson. W poniedziałek, 1 kwietnia, podczas wywiadu dla stacji MTV powiedział, że wraz ze swoimi kolegami podjął decyzję o rozwiązaniu zespołu. Na szczęście dla wielbicieli Backstreet Boys był to tylko primaaprilisowy żart.

 • Backstreet Boys zaśpiewają na Super Bowl

  Wiadomo już kto zaśpiewa na rozpoczęciu przyszłorocznej Super Bowl, czyli meczu o mistrzostwo zawodowej ligi footballu amerykańskiego NFL. Zaszczytu zaśpiewania amerykańskiego hymnu dostąpili członkowie grupy Backstreet Boys. Mecz odbędzie się 28 stycznia w Tampa, na Florydzie.

Wideo na temat: wszystko o backstreet boys
 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...

 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy

 • Dom chłopców

  "Dom chłopców" to emocjonująca opowieść o buncie młodości i brutalnych doświadczeniach dorosłego życia. Znakomita muzyka w wykonaniu Dangerous Muse oraz doskonałe kreacje Udo Kiera (znanego z filmów Gusa Van Santa, Wima Wendersa czy Larsa Von Triera) i wielokrotnie nagradzanego Stephen Fry'a gwarantują niezapomniane przeżycia. Jest rok 1984. Frank ma 18 lat. Ucieka z domu i wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z doskonałą...