• Informacje na temat:

  wszystko o ewelinie lisowskiej

Artykuły na temat: wszystko o ewelinie lisowskiej
 • Ewelina Lisowska zakochana! Wraz z ukochanym tworzy uroczą parę!

  ...ciało i wszystko takie, jak być powinno" - opowiadał zachwycony swoją partnerką tancerz.   Ale nie tylko on docenił walory piosenkarki. Okazuje się, że w Ewelinie Lisowskiej zakochał się pianista(...), a w Ewelinie wciąż wielu ludzi widzi małą dziewczynkę.   Ale to właśnie przy kimś takim drobniutka piosenkarka może czuć się bezpieczna. Zwłaszcza teraz, kiedy musi poradzić sobie z goryczą porażki.

 • Ewelina Lisowska prezentuje "Nowe horyzonty"

  28 października ukaże się płyta "Nowe horyzonty" Eweliny Lisowskiej.

 • Ewa Farna pospieszyła Lisowskiej z pomocą. Znajdzie jej faceta?

  Ewelina Lisowska ma wielu fanów, którzy podziwiają jej talent i urodę. Niektórzy dziwią się, że mimo wszystko wokalistka nie może znaleźć szczęścia w miłości. Spotykała się już z różnymi mężczyznami, ale za każdym razem sprawy się komplikowały i dochodziło do rozstania. Podobno piosenkarka chciałaby się zakochać. Wie o tym jej koleżanka z branży, Ewa Farna. Jak twierdzi "Fakt", obiecała Ewelinie...

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty": A już tam "nowe"...

  Druga płyta Eweliny Lisowskiej prowokuje u mnie to samo pytanie, co pierwsza. Po co z alter-/hardcore'owego skarbu robić na siłę gwiazdkę pop? Drugie pytanie: czy to się udaje?

 • Piosenkarka kilka miesięcy temu wywołała spore zamieszanie. Wszystko przez reklamę sieci elektromarketów, która zdaniem wielu była zbyt krzykliwa i nachalna. Niektórzy nawet twierdzili, że(...) się też na kilku imprezach promocyjnych. Dowiadujemy się również, że lalka będzie miała zbliżony wygląd do wokalistki! Tabloid informuje, że za udział w reklamie na konto Lisowskiej wpłynie 200

 • Krzysztof Krawczyk: Jestem w formie dzięki fanom

  Bez króla polskiej piosenki Krzysztofa Krawczyka trudno wyobrazić sobie udany, sylwestrowy wieczór. To właśnie wokalista będzie jedną z gwiazd Sylwestrowego Rejsu Przebojów w Polsacie. Mimo 68 lat, z czego ponad 50 spędzonych na scenie, Krzysztof Krawczyk wciąż jest w doskonałej formie. Jak podkreśla, wszystko to jest możliwe dzięki fanom.

 • Ewelina Lisowska ma nowy tatuaż! Zamknęła nim pewien rozdział?

  ...wszystko nie załamuje się i dalej próbuje swoich sił w show-biznesie. Co ciekawe, ostatnio na jej ciele pojawił się nowy tatuaż - postać tancerki. Mamy wrażenie, że wybór wzoru nie jest przypadkowy...

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

 • „Taniec z gwiazdami”: Tomasz Barański chwali Ewelinę Lisowską!

  .... Ewelina ma piękne ciało i wszystko tak jak być powinno, ale garbiła się, żeby to ukryć" - wyznał tabloidowi. Myślicie, że Klaudia Halejcio będzie zazdrosna?

 • Mundial 2014: Lisowska i Mlynkova typują szanse... Polski

  Dziennikarze "Super Expressu" zadrwili z dwóch wokalistek: Eweliny Lisowskiej i Haliny Mlynkovej, które najwyraźniej nie zdają sobie sprawy, że reprezentacja Polski nie wystąpi na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej.

Wideo na temat: wszystko o ewelinie lisowskiej
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.