• Informacje na temat:

  wszystko o ewie wachowicz

Artykuły na temat: wszystko o ewie wachowicz
 • Ewa Wachowicz o włos od amputacji stopy! Przeżyła dramat!

  Ewa Wachowicz (47 l.) wyprawę na górę Ararat przypłaciła odmrożeniami, ale nadal chce zdobywać kolejne szczyty.

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • Ewa Wachowicz zakochana! Tygodnik odsłania kulisy jej związku ze Sławomirem Kowalewskim

  Ewa Wachowicz (46 l.) długo nie mogła ułożyć sobie życia. Wszystko wskazuje, że wreszcie trafiła na odpowiedniego mężczyznę. Niedawno po raz pierwszy pojawili się razem na publicznej imprezie. Tygodnik "Dobry Tydzień" odsłania kulisy ich relacji.

 • "Hell's Kitchen": Rekordowa oglądalność

  Wtorkowy (28 października) odcinek 2. sezonu "Hell's Kitchen, największego kulinarnego show w Polsce, przyciągnął przed telewizory ponad 1,9 mln widzów. To najlepszy wynik od startu tej edycji i ponad 300 tys. więcej względem poprzedniego odcinka.

 • Ewa Wachowicz: Nie wstydzę się, że jestem ze wsi!

  Była Miss Polonia Ewa Wachowicz (45 l.) puszcza mimo uszu uwagi dotyczące jej pochodzenia.

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • Ewa Wachowicz radzi, jak jeść ciasta w święta i nie przytyć!

  Była Miss Polonia Ewa Wachowicz (45 l.) do dziś pamięta cudowny zapach wypieków mamy, która nie wyobrażała sobie niedzielnego obiadu bez świeżego ciasta. Przy okazji świąt gospodyni programu "Ewa gotuje" radzi, jak jeść smakołyki, by nie przybrać na wadze.

 • "Top Chef": Finał drugiej edycji wygrał Sebastian Olma!

  Sebastian Olma z Bielska-Białej został zwycięzcą drugiej polskiej edycji kulinarnego show "Top Chef". Finał programu odbył się w środę, 21 maja, na antenie Polsatu. Producenci zapowiedzieli, że będzie trzecia edycja "Top Chef".

 • Wachowicz (nie) szuka faceta

  Była Miss Polonia, 38-letnia Ewa Wachowicz dwa lata temu rozwiodła się z mężem. Od tego czasu jest samotna i, jak zwierzyła się dzisiejszemu "Faktowi", zupełnie jej to nie przeszkadza. "Z mężczyznami jest tak, że musi przyjść właściwy moment. Jeśli nadejdzie taka chwila, to znajdzie się i facet" - powiedziała. "Cieszę się każdą chwilą. Wszystko potrafi sprawić mi radość. Miłości i mężczyzny nie...

 • Czubówna już nie zaśpiewa

  ...w pewnym momencie orkiestrę, a cały utwór został wykonany od początku. A wszystko przez brak poczucia rytmu. Zdania jurorów dotyczące tego występu były podzielone: Doda i Karolak dali po 10 punktów, Irena Santor tylko 5. Pomyłki duetu nie byli jednak w stanie zapomnieć widzowie, którzy odesłali parę do domu. Trzeci odcinek show zamknęli Ewa Wachowicz i Jacek Wójcicki. Para zaśpiewała wzruszającą...

Wideo na temat: wszystko o ewie wachowicz
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.