• Informacje na temat:

  wszystko o halle berry

Artykuły na temat: wszystko o halle berry
 • Halle Berry pokazała gorące zdjęcie! Ciężko uwierzyć, że aktorka ma 52 lata!

  Halle Berry (52 l.), to jedna z bardziej lubianych aktorek Hollywood. Gwiazda także może pochwalić się nie tylko sympatią fanów, ale obłędnym ciałem, którego może pozazdrościć jej wiele młodszych od niej dziewczyn. Ostatnim zdjęciem udowodniła, że wciąż jest w formie!

 • Chcę zobaczyć... wszystko!

  Aż trzy z siedmiu produkcji wchodzących w piątek, 23 maja, na ekrany polskich kin mają w tytule wyraz: wszystko. To dokument Michała Bielawskiego "Mundial. Gra o wszystko", fiński dramat "Powiem ci wszystko", o kobiecie, która prowadzi podwójne życie, bowiem urodziła się w ciele mężczyzny, oraz nowy film Terry'ego Gilliama "Teoria wszystkiego".

 • Halle Berry (49 l.) ponoć nie radzi sobie po rozstaniu z Olivierem Martinezem (49 l.)…

 • Halle Berry w ciąży?

  Dokoła jest cały czas głośno o kolejnych gwiazdach, rodzących bądź adoptujących kolejne dzieci. Teraz wygląda na to, że do grona tak czy inaczej spodziewających się dziecka, dołączy Halle Berry.

 • Halle Berry nie rozpacza po rozstaniu z mężem!

  Halle Berry (49 l.) zapewnia, że u niej wszystko w jak najlepszym porządku.

 • Halle Berry będzie łysa!

  Hollywoodzka aktorka Halle Berry ( "Ktoś całkiem obcy" ) na potrzeby swojego nowego filmu "Nappily Ever After" ogoli się na łyso.

 • Halle Berry walczy w sądzie z byłym partnerem!

  Halle Berry (48 l.) zamierza zrobić wszystko, by zmniejszyć alimenty, które musi płacić Gabrielowi Aubry (38 l.).

 • Halle Berry kontra paparazzi

  Halle Berry wypowiedziała wojnę natrętnym fotografom, którzy nękają ją i jej córkę Nahlę. Aktorka zamierza też przenieść się do Francji, ojczyzny swojego narzeczonego Oliviera Martineza, gdzie prywatność jest chroniona przez prawo.

 • Halle Berry do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Wreszcie się to zmieniło?

  Przez ostatnie lata próbowała udowodnić innym i sobie, że świetnie radzi sobie sama. Ale już nie musi. Halle Berry (51 l.) jest zakochana! Zdradziła to jednym zdjęciem.

 • Halle Berry: Głową o beton

  Wiadomo już, co stało się Halle Berry na planie filmu "Połączenie". W trakcie jednej z sekwencji walki partnerujący gwieździe Michael Eklund uderzył jej głową o beton.

Wideo na temat: wszystko o halle berry
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.