• Informacje na temat:

  wszystko o justynie kowalczyk

Artykuły na temat: wszystko o justynie kowalczyk
 • Justyna Kowalczyk: W końcu odnalazła szczęście

  ...jest uśmiechnięty od ucha do ucha. Ktoś zapytał Justynę Kowalczyk (36 l.), czy uprawia wspinaczkę typu "free solo"? - Ani free, ani solo - napisała przewrotnie pod fotką. Kim jest jej tajemniczy(...) Pani bratnią duszę", "Ten uśmiech mówi wszystko" - piszą zachwyceni fani. Justyna już od jakiegoś czasu spotyka się z przystojnym brunetem. Zaraził ją pasją do wspinaczki. W sierpniu byli razem...

 • "Taniec z Gwiazdami" na ostatniej prostej! W piątek pary zatańczą po dwa tańce!

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wkracza na ostatnią prostą. W show pozostało już tylko 5 par, które w najbliższy piątek zatańczą po raz pierwszy w tej edycji po dwa tańce indywidualne.

 • Justyna Kowalczyk obroniła doktorat!

  O Justynie Kowalczyk w ostatnich miesiącach było głośno głównie za sprawą jej problemów w życiu prywatnym. Sportsmenka wyznała, że poroniła, wyszedł też na jaw jej romans z żonatym dziennikarzem, który nie zdecydował się zostawić dla niej rodziny. Przyznała się także do depresji. To wszystko na szczęście nie wpłynęło na jej osiągnięcia naukowe. Jak donosi "Fakt", Justyna Kowalczyk obroniła...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • Justyna Kowalczyk: Kto podbije jej serce?

  Justyna Kowalczyk (35 l.) jest już gotowa na nową miłość?

 • Justyna Kowalczyk: Były partner jest napiętnowany!

  ...​Justyna Kowalczyk (31 l.) chciała zakończyć karierę i pracować z ukochanym w telewizji. On jednak nie zdecydował się odejść od żony. Wtedy biegaczka postanowiła działać.

 • Justyna Kowalczyk potwornie cierpi

  Justyna Kowalczyk (29 l.), biegaczka narciarska i multimedalistka olimpijska, zszokowała ostatnio swoim wyznaniem dot. stanu zdrowia.

 • Justyna Kowalczyk została z niczym. Smutne słowa siostry

  Siostra Justyny Kowalczyk (35 l.) nie kryje, że sportsmenka jest w kiepskiej formie i nie do końca potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji. "Mimo że jest sławna i ma pieniądze, to jej współczuję" - mówi.

 • Justyna Kowalczyk i jej rodzina przeżyli chwile grozy!

  Justyna Kowalczyk opisała mrożącą krew w żyłach historię, która zdarzyła się pod jej rodzinnym domem!

 • Justyna Kowalczyk drżała o życie rodziców!

  Justyna Kowalczyk (31 l.) przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Wszystko z powodu kataklizmu, jaki nawiedził jej rodzinną wieś!

Wideo na temat: wszystko o justynie kowalczyk
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.