• Informacje na temat:

  wszystko o kretach

Artykuły na temat: wszystko o kretach
 • Jarosław Kret zrozumiał swój błąd!

  ...wszystko w jego życiu nadto spontaniczne.  Dzisiaj żałuje tej decyzji i stara się naprawić swój błąd pisząc listy miłosne do pani Beaty.  Podejmuje próby odzyskania jej serca. Kiedy w finałowym odcinku(...), jak i uciekł w przeddzień porodu matki swojego dziecka. To taki typ. Najpierw musi wszystko zburzyć, by móc to potem docenić" – mówi "Życiu na Gorąco" osoba dobrze znająca Jarosława Kreta. Jarek...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Beata Tadla: W związku z Kretem wszystko jest na jej głowie!

  ...partner deleguje na mnie swoje zadania - ja po prostu lubię się sprawdzać, lubię być odpowiedzialna. I lubię, kiedy wszystko działa. Syna też pani wychowuje tak, żeby patrzył przez pryzmat człowieka...

 • "Autorki": Nowy dokument Janusza Mrozowskiego

  Janusz Mrozowski, reżyser znany choćby z takich filmów jak głośne "Więzienne bajery" czy wielokrotnie nagradzana "Trylogia więzienna", wraca ze swoim najnowszym dokumentem - "Autorki".

 • Jarosław Kret unika Beaty Tadli

  Według informacji tygodnika "Twoje Imperium" Jarosław Kret (54 l.) robi wszystko, by nie spotkać się z Beatą Tadlą (43 l.), która pracuje w tej samej stacji. Co więcej, kierownictwo telewizji Nowa TV zdjęło z anteny rozmowy o pogodzie, jakie dziennikarka prowadziła z pogodynem.

 • Walka o grube miliony, czyli artyści kłócą się o kasę

  Konflikty na linii wytwórnia - artysta są w show-biznesie na porządku dziennym. Najczęstszym powodem sporów są pieniądze. A gdy mówimy o dużych nazwiskach, to w grę wchodzą grube miliony.

 • Jarosław Kret: Tajna kryjówka dziennikarza

  ...potwornie stęskniona za tym czasem, gdy byłam najważniejsza i najpiękniejsza, kiedy była burza emocji, uczuć i wszystko toczyło się wokół mnie - skwitowała gorzko. Jarosław zapewnia, że jego uczucie do Beaty...

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Jarek Kret wystąpi w show TVN!

  Słynny pogodynek po wyrzuceniu z TVP przebywa na bezrobociu.  Okazuje się jednak, że ten stan nie potrwa już długo. Wszystko dzięki TVN... Jarek za kilak dni rusza bowiem na plan drugiej edycji "Agenta", gdzie będzie miał szansę sprawdzić się jako jeden z uczestników.  "Umowa jest już podpisana i Jarek nie może się już doczekać nowego wyzwania" - zdradza informator "Faktu". Na razie TVN nie...

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

Wideo na temat: wszystko o kretach
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.