• Informacje na temat:

  wszystko o one direction

Artykuły na temat: wszystko o one direction
 • Louis Tomlinson z One Direction zostanie tatą!

  Stało się! Jeden z członków zespołu One Direction wkracza w dorosłość - i to jak! Jak donosi serwis "US Weekly", Louis Tomlinson zostanie tatą! Matką jego dziecka jest stylistka, Briana Jungwirth (23(...). Pytanie tylko, czy Louis, który wciąż koncertuje z grupą One Direction, znajdzie czas dla dziecka?

 • Recenzja One Direction "Four": Springsteeniątka?

  Jakież ogarnęło mnie zdziwienie, kiedy odpaliłem "Four" angielsko-irlandzkiego boysbandu i usłyszałem popową wersję "Born to Run" Bossa...

 • "Bodo": Patricia Kazadi jest swoim największym krytykiem

  ...się przygotowana, bo to zawsze pomaga. Druga sprawa to oddechy - staram się oddychać przed samym występem i słuchać muzyki, która mnie relaksuje. Ostatnio słucham np. Zayna z One Direction(...) w różnych rzeczach. Najbardziej kocham muzykę i wszystko, co z nią związane. Zresztą cała moja kariera zaczęła się właśnie od muzyki, a więc i tańca, komponowania czy śpiewania. Potem był teatr...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Czy gwieździe wypada palić papierosy?

  O szkodliwości papierosów uczy się od lat w szkołach i przypomina regularnie w kampaniach społecznych. Doskonale wiemy, jak wielkie spustoszenie w organizmie pozostawia ten nałóg. Mimo wszystko, na(...) do tej pory około 110 tysięcy obserwujących na Facebooku, a fanpage ‘Honey’ polubiło już prawie 390 tysięcy osób. Piosenkarka, zmagająca się od lat z białaczką szpikową, została poddana pod srogi...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

 • Recenzja Nickelback "No Fixed Adress": Rock z balu gazeciarza

  Najbardziej znienawidzony zespół świata wydał właśnie nową płytę.