• Informacje na temat:

  wybierać role

Artykuły na temat: wybierać role
 • Christina Applegate: Rak nie wybiera

  ...-letniej aktorki, która często wcielała się w role seksbomby ("Szkoła stewardes" i "Przyjaciele"), diagnoza brzmiała jak wyrok. Ale tak naprawdę był to początek jej nowego życia, które poświęciła na walkę...

 • Agata Kulesza: Nie wybieram się na galę Złotych Globów

  11 stycznia dowiemy się, czy "Ida" zostanie nagrodzona Złotym Globem. Za rolę w tym filmie Agata Kulesza otrzymała kilka prestiżowych wyróżnień.

 • Elżbieta Góralczyk: Myślała, że wybiera lepszy świat

  Elżbieta Góralczyk, czyli słynna Anula z "Wojny domowej", nie znalazła w życiu szczęścia. Mąż okazał się tyranem. Córka ją opuściła. Ostatnie lata spędziła, walcząc ze straszną chorobą...

 • "Hobbit" czy "Władca Pierścieni"? Wybieramy najlepszą piosenkę

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" kończy trylogię Petera Jacksona. Z tej okazji przypominamy najważniejsze piosenki towarzyszące przygodom bohaterom w jego filmach "Władca Pierścieni" i "Hobbit" (w sumie sześć tytułów, które na ekranach kin pojawiały się w latach 2001-03 i 2012-14).

 • "Na Wspólnej": Piotr Cyrwus marzy o ciekawych rolach filmowych

  ...i ma szczęście, że może wybierać tylko takie role, które naprawdę go interesują. A jednak przed każdą premierą żałuje, że został aktorem... - Czasem po prostu przed wyjściem na scenę człowiek żałuje...

 • Krzysztof Kowalewski jedzie do Los Angeles

  Aktor w najbliższym czasie wybiera się do Los Angeles. I wcale nie po to, by spróbować szczęścia w Hollywood...

 • "Leśniczówka": Anna Seniuk nie wybiera się na emeryturę!

  Choć Anna Seniuk, czyli doktor Czesława Ździebłowska z "Leśniczówki", od kilku lat mogłaby cieszyć się spokojnym życiem emerytki, nie zamierza rezygnować z pracy. Uwielbiana przez widzów aktorka zamiast emerytury woli... nowe wyzwania.

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • "The First": Sean Penn wybiera się na Marsa. Mamy pierwszą zapowiedź serialu Hulu

  Nowy serial Beau Willimona (twórcy "House of Cards") zadebiutuje w serwisie Hulu we wrześniu 2018 roku. Co jeszcze wiemy o tej produkcji?

 • Andrzej Chyra: Wreszcie zagrałem porządnego człowieka

  "Mój ojciec często zadawał mi pytanie, dlaczego wreszcie nie mogę zagrać porządnego człowieka?" - mówi Andrzej Chyra i zapowiada przełomową rolę w karierze. W filmie Jacka Lusińskiego, poruszającym i inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami "Carte blanche", aktor wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

Zdjęcia na temat: wybierać role
Wideo na temat: wybierać role
 • Marta Nieradkiewicz o rolach po "Barwach szczęścia"

  Marta Nieradkiewicz o swoim najnowszym filmie "Solid Gold" i drugim sezonie serialu "Ultraviolet". Wybiera role silnych kobiet. Jaki wpływ na jej dzisiejsze decyzje miał występ w "Barwach szczęścia"?

 • Edyta Pazura o byciu menedżerem męża: Ludzie nie rozumieją tego słowa

  Czarka będę już wybierać role, będę mu podawać ścieżkę zawodową i karierę, a to jest nieprawda" - zżyma się. "Ja mam po studiach narzędzia, żeby mu tylko pomóc w wyborze. Ale to on decyduje o swoim

 • Małgorzata Kożuchowska: PR-owcy chcą, żebym była wszędzie

  Małgorzata Kożuchowska jest główną bohaterką nowego serialu TVN "Druga Szansa". Aktorka liczy na to, że jej nowa rola przypadnie do gustu publiczności. Zdradziła jednak, że nie zamierza pojawiać się wszędzie, gdzie ją zaproszą, by promować produkcję - Mądrość PR-owców powinna polegać na tym, żeby wyważać pojawianie się w mediach. Myślę, że widz jest inteligentny i sam wybiera co chce oglądać i kiedy - powiedziała. (TVN24/x-news)

Dyskusje na temat: wybierać role