• Informacje na temat:

  wybitni specjaliści

Artykuły na temat: wybitni specjaliści
 • Ewa Błaszczyk: Córkę czeka operacja w Japonii. Jest nadzieja!

  W połowie maja córka Ewy Błaszczyk (60 l.), Ola Janczarska (22 l.), przejdzie operację. Przeprowadzą ją specjaliści z Japonii, którzy opracowali nową metodę leczenia.

 • Gdynia 2014: "Archiwum grozy" na festiwalu

  "Archiwum grozy" to wyjątkowy przegląd polskich filmów, przygotowany przez organizatorów 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Widzowie będą mogli zobaczyć zapomniane już dzisiaj polskie horrory.

 • Najbardziej interesujące zagadki kryminalne w serialach

  Z każdym dniem przybywa w Polsce fanów amerykańskich seriali kryminalnych. I nie ma się czemu dziwić. W końcu w Stanach Zjednoczonych są świetni specjaliści, którzy wiedzą, jak zarobić i zrobić serial, który pokochają widzowie na całym świecie. Fabuła trzymająca w napięciu, barwne postacie i naprawdę wciągające kryminalne łamigłówki - oto prosty przepis na sukces. Zerknijmy na produkcje, które do...

 • Plenery Film Spring Open 2014 zakończone

  10 dni, ponad 300 gości i ekspertów z branży oraz rekordowa liczba partnerów technologicznych - dostawców sprzętu o wartości 4,5 miliona złotych. Z nami kolejna edycja warsztatów adresowanych do młodych twórców filmowych - Plenery Film Spring Open 2014, które organizowane są przy wsparciu Krakow Film Commission.

 • 20-letni Edmund Janniger doradcą Antoniego Macierewicza. Kim jest i skąd się wziął?

  ...dotyczących stosunków transatlantyckich" - czytamy na jego stronie internetowej. Rodzice Jannigera to wybitni specjaliści: matka Kamila Krysicka-Janniger jest lekarzem dermatologiem. Ojciec...

 • "Archiwum grozy" na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  Już po raz drugi TVP Kultura zaprezentuje na Festiwalu Filmowym w Gdyni krótkie i średniometrażowe polskie filmy gatunkowe. W ubiegłym roku bohaterami cyklu były zapomniane filmy science-fiction. W tym roku w przeglądzie "Archiwum grozy" widzowie 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni zobaczą polskie horrory. Równolegle będzie je emitować TVP Kultura!

 • Bożena Dykiel do dziś myśli o tym ze wstrętem! "Chcieli mi złamać życie i karierę"

  ...operacja kardiologiczna. Przeprowadzili ją wybitni specjaliści w Bielsku-Białej. Obecnie gwiazda wraca do sił pod okiem kochającego męża i planuje powrót na plan "Na Wspólnej", bo jak twierdzi...

 • Cage ściga się Phantomem

  Nicolas Cage znany jest dobrze ze swej motoryzacyjnej pasji. Od lat kolekcjonuje stare samochody. Jeden z nich - Rolls-Royce Phantom Coupe z 1935 roku - jest atrakcją nowego filmu sygnowanego przez producenta Jerry'ego Bruckheimera: "Uczeń czarnoksiężnika", w którym aktor gra jedną z głównych ról.

 • Marek Kondrat sprzedaje wino sygnowane nazwiskiem... ojca Tosi. Cena obłędna!

  ...i przez internet - zajmują się wybitni specjaliści. Dla Grzegorza Turnaua, dopiero wchodzącego na rynek winiarski, pomoc Kondrata jest więc bezcenna. - Marek może ustrzec Grzegorza przed błędami...

 • Drugi dzień Krakow Summer Animation Days

  Piątek, 27 lipca, to drugi dzień przeglądu polskich i światowych animacji Krakow Summer Animation Days. O godzinie 11.00 na małym Rynku w Krakowie rozpoczną się pokazy filmów animowanych dla najmłodszych, realizowanych przez Studio Filmów Rysunkowych z Bielska Białej.