• Informacje na temat:

  wybory 2011

Artykuły na temat: wybory 2011
 • W 2011 roku telewizja wyemitowała reportaż o alkoholiku Marku Jarosińskim z Będzina, który żyje w nędzy, bez własnego mieszkania, nocując w starym samochodzie zaparkowanym pod jedną z kamienic. Mężczyzna znalazł się na ulicy po tym, jak został eksmitowany z rodzinnego mieszkania i nie przyjął lokalu zastępczego od gminy. Aktorka, pytana o ciężką sytuację ojca, tłumaczyła, że pobiera on wysoką...

 • Nohucki "Syn marnotrawny": To nie ma związku z wyborami

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Syn marnotrawny" projektu Nohucki, za którym stoi Bzyk, lider Wu-Hae, znany także z Sztajemki i Grubych Ryb.

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...skarb! PREMIERA: 05.09 "Plebania" Dawni dobrzy znajomi i nowi bohaterowie. Stare porachunki, wybuchy uczuć i trudne wybory. A wszystko to w Hrubielowie. Problemy osobiste będą mieć nie tylko...

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Była na samym szczycie, młoda, piękna, ze świetnie zapowiadającą się karierą. Złe wybory ról, partnerów życiowych, używek, doprowadziły ją na skraj przepaści!

 • Bayer Full: Sława, polityka i podróż za Mur Chiński

  Szczycą się tym, że są najpopularniejszym zespołem w Polsce. Ich koncerty, mimo że nie są promowane przez media, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak popularność w naszym kraju to dla nich za mało i od kilku lat próbują podbić Chiny. Bayer Full 19 listopada świętuje 30-lecie działalności.

 • Serialowcy chcą do Sejmu i Senatu!

  Wybory parlamentarne 2011 zbliżają się wielkimi krokami. Na listach kandydatów do Sejmu i Senatu znaleźliśmy kilka nazwisk znanych z... czołówek seriali.

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Mogą na siebie liczyć

  Akcja serialu "Bracia i siostry" toczy się wokół prywatnego i zawodowego życia rodzeństwa Walkerów. Mimo dzielących ich różnic zarówno charakterów, jak i w wyborach bezwarunkowo się wspierają. Piąty sezon serialu "Bracia i siostry" w telewizji Fox Life od 8 lutego 2011 roku.

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

Wideo na temat: wybory 2011
 • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

  Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale'a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".