• Informacje na temat:

  wybory na prezydenta warszawy

Artykuły na temat: wybory na prezydenta warszawy
 • Kinga Duda (20 l.) po wygranych przez ojca wyborach nie zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. Studentka ma więc do dyspozycji całe mieszkanie na krakowskim Prądniku Białym. Niestety, rękę na pulsie trzymają dziadkowie.

 • Mirosław Baka: 25 lat w zawodzie, 28 lat w małżeństwie

  Choć przylgnęła do niego łatka twardziela, jest łagodny i ceni życie rodzinne.

 • Bronisław Komorowski wynajmuje apartament za 2100 złotych! "Najtaniej w stolicy"

  ..."Fakt" donosi, że Bronisław Komorowski zamienił Belweder na apartament w centrum Warszawy, za który płaci "grosze"!

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

 • Bronisław i Anna Komorowscy wyprowadzają się z mieszkania! Gdzie teraz osiądą?

  Anna (63 l.) i Bronisław (64 l.) Komorowscy od jakiegoś czasu przyzwyczajają się do nowego życia. Musieli wyprowadzić się z Belwederu, a teraz opuszczają także mieszkanie w centrum Warszawy. Gdzie się zatem podzieją?

 • "Pakt": Magdalena Popławska pierwszy raz w kopalni

  Aktorka Magdalena Popławska przed laty porzuciła Śląsk dla Warszawy. Teraz wróciła tam w związku z rolą w serialu HBO "Pakt". Podczas zdjęć do tej produkcji mogła lepiej poznać swoje rodzinne strony. Miała okazję m.in. po raz pierwszy zjechać na dół kopalni.

 • Bronisław Komorowski nieźle się urządził po zakończonej prezydenturze!

  ...ubytków w Pałacu Prezydenckim.  Niedawno w RMF FM były szef kancelarii prezydenta otwarcie przyznał, że za kadencji Komorowskiego z kancelarii zaginęły dzieła sztuki, w tym słynna "Gęsiarka" Romana Kochanowskiego. Trudno bezwzględnie wiązać z tą sprawą eksprezydenta, ale faktem jest, że do tej pory nie została ona wyjaśniona.  "To jest śmieszne, bo jak rozumiem jakieś obrazki zniknęły, to trzeba...

 • Bronisław i Anna Komorowscy kupili nowy apartament! "Przepych i luksus na każdym kroku"

  ...140-metrowy lokal w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy wynajmują za jedyne 2117 złotych, co miało być kwotą czterokrotnie niższą od ceny rynkowej.  Po wygaśnięciu umowy Komorowscy nie mogli jednak(...) nie byliby sobą, gdyby nie zapytali, skąd mają na to pieniądze.  "Prezydent zarabia przede wszystkim na wykładach. Popularny jest głównie w USA i Chinach" - zdradza osoba z otoczenia byłego prezydenta.

 • Sekrety Roberta Biedronia i jego partnera wychodzą na jaw!

  ..., że związek na odległość sprawia mu coraz więcej trudności. Odległość Słupska od Warszawy sprawia, że z ukochanym widuje się rzadko.  "Mieszkamy i w Słupsku, i w Warszawie, i w Gdyni. Mamy w tych(...) problem. Kiedyś było mi z tym łatwiej" - ubolewa. Cóż, jeśli Biedroń wygra wybory prezydenckie, ich problemy się skończą, gdyż znów będą mieszkać w jednym mieście!

 • Z wizytą w domu senatora

  ...się rozjeżdżamy - Halina do swojego urzędu a ja do Warszawy do biura senatora - przyznaje Cezary Żak. Dekoratorka wnętrz potwierdza, że w domu senatora i na plebanii kręconych jest najwięcej scen(...) niczego nie potłuc i nie poplamić gospodarzom - wyjaśnia Agata Kapturkiewicz-Mrowiec. Przy stole nie tylko się je, ale i obmyśla polityczne strategie. A że zbliżają się wybory, jest nad czym...

Wideo na temat: wybory na prezydenta warszawy
 • Robert Biedroń popularniejszy od Dudy

  Robert Biedroń jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i aktywnych polityków w Polsce. Realizuje się jako prezydent Słupska, dostaje też propozycje, by kandydować na stanowisko prezydenta Warszawy, a nawet by wziąć udział w krajowych wyborach prezydenckich w roku 2020. "Jestem najpopularniejszy jeśli chodzi o zaufanie w Polsce" - mówił w "dzień dobry TVN, cytując badania sprzed kilku dni

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

  Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale'a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej...