• Informacje na temat:

  wyclef jean zdjęcia

Artykuły na temat: wyclef jean zdjęcia
 • Wyclef wspiera Haiti

  Wyclef Jean, wraz z Buju Banton, Scarface oraz haitańską grupą T-Vice, nakręci w Miami teledysk, który ma pokazać poparcie artystów dla Haiti oraz całych Karaibów. Klip do "Next Generation" i "Party By the Sea" zostanie nakręcony w haitańskiej części Miami.

 • Powrót The Fugees?

  Lauryn Hill, Wyclef Jean i Pras, członkowie znanej niegdyś amerykańskiej grupy The Fugees, rozpoczęli rozmowy o reaktywowaniu formacji. Trójka spotkała się po raz pierwszy od ośmiu lat.

 • Kto zrobił najlepszy teledysk roku?

  Niezwykle fascynująco zapowiada się tegoroczna ceremonia MTV Video Music Awards, czyli wręczenie najważniejszych muzycznych nagród roku. Telewizja MTV głosami swych widzów w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) przyzna bowiem wyróżnienia dla klipów, które w ostatnich 12 miesiącach zrobiły największe wrażenie zarówno na zwykłych fanach, jak i w branży muzycznej. Reporter INTERIA.PL jest już w Nowym Jorku, gdzie zza kulis będzie oglądał całą imprezę.

 • Annie Lennox: Wystawa zdjęć

  W czwartek, 12 czerwca, wieczorem, w jednej z galerii na Manhattanie w Nowym Jorku, Annie Lennox otworzyła swoją pierwszą wystawę fotografii. Ekspozycja została zatytułowana "Bare: Autoportrety" i jest zbiorem zdjęć autorstwa wokalistki i jej przyjaciela Allana Martina, które powstaly w ciągu ostatnich dwóch lat.

 • Nelly zagra w filmie

  Nelly, amerykański raper, którego album "Country Grammar" przez pieć tygodni utrzymywał się na szczycie amerykańskiej listy najpopularniejszych płyt, wkrótce zadebiutuje jako aktor. W filmie "Snipes" zagra artystę, który zostaje porwany na dzień przed premierą swojego nowego albumu.

 • W studiu nagraniowym Def Noizz w Gdyni, należącym do Liroy'a, najpopularniejszego polskiego rapera, trwają ostatnie prace nad jego nowym albumem. Projekt do momentu premiery, która zapowiedziana jest na wrzesień, owiany jest tajemnicą, ale kilka szczegółów już znamy.

 • Michael Jackson: Problemy z nosem i nowy album

  Michael Jackson, król muzyki pop, ma problemy z nosem. Wskutek zbyt dużej ilości operacji plastycznych, skóra na czubku nosa słynnego amerykańskiego wokalisty jest martwa i spowodowała jego zniekształcenie. Tymczasem na marzec zapowiedziano wydanie nowego, długo oczekiwanego albumu wokalisty.

 • Kto jest największą gwiazdą?

  Gwiazdę łatwo poznać - podróżuje superdrogim Maybachem, spóźnia się na konferencję prasową 1,5 godziny, a polska dziennikarka na jego widok zakłada koszulkę "Jestem najlepsza w seksie". Kto to taki?

 • MTV VMA: Show pełne niespodzianek

  To była z pewnością impreza pełna niespodzianek, choć zapewne nie takich, jakich się spodziewano. Madonna, Shakira czy Red Hot Chili Peppers - faworyci tegorocznych MTV Video Music Awards, które wręczono w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) w Nowym Jorku - albo w ogóle nie przybyli na imprezę, albo niewiele zdobyli. W najważniejszej kategorii "Teledysk roku" wygrała grupa Panic! At The Disco, z klipem "I Write Sins Not Tragedies" . Najwięcej nagród zdobyli Gnarls Barkley i...