• Informacje na temat:

  wydarzenie filmowe

Artykuły na temat: wydarzenie filmowe
 • "Gwardia": TVP1 wyemituje ukraiński serial o wydarzeniach na Majdanie

  TVP1 od 24 listopada, we wtorki o godz. 22:10 będzie emitować ukraiński serial „Gwardia” o powstaniu ochotniczej Gwardii Narodowej złożonej z uczestników walk na kijowskim Majdanie. W czteroodcinkowej produkcji wystąpili m.in.: Aleksie Gorbunow, Dmitrij Stupka, Wiktoria Tokmanienko i Wano Jantbelidze.

 • Wręczono filmowe nagrody PISF

  Kino Fenix w Łowiczu, DKF "Olbrzym" w Tarnowskich Górach, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima w Krakowie oraz audycja "Filmoteka Polska" z Radia znad Wilii - znalazły się wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji kina.

 • Pierwsza główna rola filmowa Macieja Musiała!

  ...tragediami poradzić - mówi reżyser "Mojego bieguna" Marcin Głowacki. Autorzy scenariusza do filmowej opowieści o pierwszym na świecie niepełnosprawnym zdobywcy obu biegunów Ziemi spędzili wiele godzin na(...) do tego momentu. "Sercem" naszej filmowej historii jest przemiana, jaką musi przeżyć młody chłopak po dramacie, jaki go dotknął - mówi producentka "Mojego bieguna" Krystyna Lasoń. Macieja Musiała...

 • Startuje Festiwal Muzyki Filmowej

  "Kon-Tiki. Dalekomorska Wyprawa", najsłynniejsze przeboje z serii o Jamesie Bondzie, "Gladiator" oraz Międzynarodowa Gala Muzyki Filmowej z plejadą światowej sławy kompozytorów - to największe wydarzenia rozpoczynającego się w czwartek, 25 września, 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Iwona Węgrowska ze śpiącą córką na wieczornej premierze!

  Premiera filmu "Bohemian Rhapsody" traktującego o członkach zespołu Queen przyciągnęła wiele gwiazd. Pojawiła się m.in. Iwona Węgrowska, która na to wydarzenie zabrała także swoją 3-letnią córeczkę(...) w czasie, w którym ona przebywała w kinie, większość jej rówieśników szykowała się już do spania. Uważacie, że premiera filmowa to odpowiednie wydarzenie dla 3-latki? *** Zobacz więcej...

 • Rusza festiwal filmowy "Watch Docs"

  "Będzie wojna", "Wyspa Krym. Deja Vu", "Schron" - te produkcje znalazły się wśród ponad 60. obrazów, które obejrzeć można na rozpoczynającym się w Warszawie 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Watch Docs". Jednym z jego organizatorów jest Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

 • "Czarna lista": Red jest miły tylko dla starszych pań

  ...wpływ. Popatrz na telewizję - jej powstanie wiele lat temu było traktowane jako przełomowe wydarzenie, ale tak naprawdę została ona również wykorzysta do nagłośnienia terroryzmu, nie tylko w serialach. To(...) produkcje z Twoim udziałem, jestem zafascynowana Twoim głosem. Niedawno w "Avengersach" byłeś głosem Ultrona. Powiedz, jaka jest różnica między graniem postaci filmowej/serialowej, a  podkładaniem głosu...

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

 • Gwyneth Paltrow pochwaliła się w końcu ślubnym zdjęciem! Ale suknia!

  Gwyneth Paltrow (46 l.) nie miała szczęścia w miłości, aż trafiła na Brada Falchucka – producenta filmowego, z którym we wrześniu 2018 roku wzięła ślub. Choć od tego wydarzenia minęło już sporo czasu, to aktorka dopiero teraz pokazała ślubną fotografię!

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

Zdjęcia na temat: wydarzenie filmowe
Wideo na temat: wydarzenie filmowe
 • Sołtysik o 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni. "Rozdanie politycznie poprawne"

  W tym roku finał Festiwalu Filmowego w Gdyni wyglądał inaczej niż zwykle. Nie było czerwonego dywanu, ani żartów na scenie. Taką decyzję podjęli organizatorzy wydarzenia na wieść o śmierci jednego z uczestników festiwalu, Marcina Wrony, reżysera prezentowanego w Gdyni filmu "Demon". Główna nagroda festiwalu, czyli Złote Lwy, trafiła do Małgorzaty Szumowskiej za "Body/Ciało". - Za każdym razem jak

 • Agnieszka Szulim o rocznicy związku

  Na Wielkim Balu Charytatywnym Fundacji TVN "Nie jesteś sam" miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Producent filmowy Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim. Jak wyglądały ich zaręczyny? Dziennikarka poznała swojego narzeczonego rok temu na tym samym balu. - Mamy dzisiaj małą rocznicę - powiedziała Szulim w "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. (źródło: x-news)