• Informacje na temat:

  wydarzenie opisał

Artykuły na temat: wydarzenie opisał
 • Małgorzata Foremniak upora się z traumatycznymi wydarzeniami?! To było dla niej piekło!

  Ostatni rok był dla aktorki, Małgorzaty Foremniak (51 l.) pełen podsumowań. Wracała myślami do traumatycznych wydarzeń sprzed kilku lat. Niedawno znalazła sposób, jak się z nimi uporać...

 • Jean Dujardin w thrillerze "Marsylski łącznik"

  12 czerwca na ekrany kin trafi inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku".

 • Joanna Racewicz grzmi na Facebooku!

  Joanna Racewicz (41 l.) postanowiła opisać na portalu społecznościowym niezbyt przyjemne wydarzenie, którego była świadkiem. Dziennikarka nie przebierała w słowach!

 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • Anna Skura w końcu opowiedziała o swoim dramatycznym porodzie! Przeszła przez piekło!

  Anna Skura (32 l.) w sierpniu 2018 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Melody. Blogerka już wtedy zaznaczyła, że jej poród nie należał do najłatwiejszych. Dopiero teraz jednak opisała to wydarzenie szczegółowo.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Ostatnia wizyta w Śródziemiu

  Mroczna a jednak wspaniała - tak o ostatniej części "Hobbita" mówią ci, którzy widzieli już film. Tytułowa "Bitwa Pięciu Armii" jest jedyną batalią opisaną na kartach książki Tolkiena, a zarazem jednym z najdonioślejszych wydarzeń w historii Śródziemia.

 • "Kości": Koniec pewnej ery

  Szok! Inaczej nie da się tego opisać. Początek lutego i moment największej imprezy sportowej w USA – Super Bowl 2016 – okazał się również „niezapomnianym” wydarzeniem dla fanów seriali. A szczególnie jednego.

 • Małgorzata Szumowska: Nie wierzę w zaświaty

  "Body/Ciało", za które Małgorzata Szumowska otrzymała Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie, trafi do kin 6 marca. W ramach przygotowań do pracy nad filmem z wątkami spirytystycznymi twórcy spotkali się m.in. z osobą uważającą się za medium - zdradziła reżyserka.

 • Otylia Jędrzejczak wspomina wizytę u Jolanty Pieńkowskiej! "Wyszłam zdruzgotana psychicznie"

  Otylia Jędrzejczak (35 l.) postanowiła rozliczyć się z przeszłością. W swojej książce opisała m.in. szokujące spotkanie z Jolantą Pieńkowską (54 l.). Pływaczka do dziś nie może tego zapomnieć...

 • Startuje Screen & Sound Fest 2014

  We wtorek rozpoczyna się Screen & Sound Fest. - Let's See The Music 2014. Laureatów imprezy poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się w kinie Kijów.Centrum 25 października.

Wideo na temat: wydarzenie opisał
 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...

 • Noc oczyszczenia: Anarchia

  Rok po wydarzeniach, które można było śledzić w "Nocy oczyszczenia", podczas kolejnego 12-godzinnego cyklu, światem będzie rządziła przemoc.