• Informacje na temat:

  wydawać pieniędzy

Artykuły na temat: wydawać pieniędzy
 • Marcin Gortat: Jest mnóstwo dziewczyn, które interesują się nami dla pieniędzy

  Marcin Gortat (32 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedział o swoim podejściu do pieniędzy i dziewczynach, które zrobią wszystko, by zaciągnąć bogatego faceta do łóżka.

 • Jay Z: Miliony dolarów z rapu i nie tylko

  W 2013 roku w podsumowaniu najlepiej zarabiających raperów Jay Z przegrał rywalizację z Seanem Combsem, znanym lepiej jako Diddy. Jednak Shawn Carter (który w pewnym momencie zażyczył sobie, aby usunąć myślnik z jego pseudonimu) raczej nie musi martwić się, że zabraknie mu kiedykolwiek pieniędzy.

 • Agata Duda olśniewa stylem! Podliczyli, ile może wydawać na ubrania!

  Agata Duda (43 l.) podczas publicznych wystąpień u boku męża nieustannie zachwyca. Styliści chwalą ją za klasę i niewymuszoną elegancję! Tabloidy za to zdążyły już wyliczyć, ile pierwsza dama wydaje na to pieniędzy!

 • Beata Tyszkiewicz: Buty ważniejsze od jedzenia

  "Bardzo ważne były dla mnie zawsze buty" - wyznaje Beata Tyszkiewicz w książce "Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku". Gdy przed laty aktorka zatrzymała się z dłuższą wizytą w Paryżu, potrafiła oszczędzać na jedzeniu, byle kupić efektowne buty na festiwal filmowy.

 • Ale wieści o żonie syna Martyniuka! Mówili, że wyszła za niego dla pieniędzy, a to księżniczka...

  Wydawać by się mogło, że o wielkim weselu u Martyniuków tabloidy napisały już chyba wszystko. A jednak... "Super Express", który ekscytował się nawet wypchanymi kopertami od gości weselnych (Pisaliśmy o tym  TUTAJ ), tym razem zlustrował wybrankę młodego. Złośliwi twierdzili bowiem, że 19-letnia Ewelina wyszła za Daniela dla pieniędzy. W końcu stanie konta Zenka krążą już legendy. Okazuje się...

 • Scott Stapp: Wokalista Creed na dnie

  Frontman amerykańskiej, rockowej grupy Creed - Scott Stapp - nie ma grosza przy duszy, śpi w samochodzie, chodzi głodny i traci zmysły. Jego druga żona złożyła wniosek o rozwód.

 • Omenaa Mensah nie pracuje dla pieniędzy! "To bezsensowne"

  ...na SGH, mam piękny dyplom. Trochę tych fakultetów zrobiłam. Zawsze lubiłam mieć swoje pieniądze i decydować o tym, na co je będę wydawać. To co się zarobi własnymi rękoma powoduje, że się siebie docenia. Praca tylko dla pieniędzy jest dla mnie bezsensowna" - wyznała. Zgadzacie się z tym?

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Fenomen serialu

  "Dyzma to postać nieśmiertelna. Ma nie tylko swoich poprzedników, ale i następców. Jest wszechobecny w każdym miejscu i w każdym czasie" - pisał o serialu wiosną 1980 roku tygodnik "Ekran". Po 35 latach od premiery, o kulisach pracy na planie opowiedzą aktorzy Grażyna Barszczewska, Ewa Szykulska i Leonard Pietraszak.

 • Monika i Zbyszek Zamachowscy nie mają pieniędzy na wakacje!

  Wydawać by się mogło, że polscy celebryci znani z pierwszych stron gazet opływają w luksusy. W końcu gwiazdy telewizji na ogół świetnie zarabiają a i cenieni aktorzy też mają spory wachlarz(...) para będzie musiała spędzić bardzo skromnie. O wczasach w egzotycznych krajach nie ma tym razem mowy! Najgorsze, że małżonkowie z braku pieniędzy będą musieli spędzić urlopy osobno! Zbyszek wraz ze...

 • Kinga Rusin o "You Can Dance": Lobbowałam za zmianą dnia

  Kinga Rusin ponownie zasiadła w jury i ocenia tancerzy, którzy przyszli do "You Can Dance", by walczyć o swoje marzenia. Opowiedziała nam, o co prosili ją młodzi tancerze oraz dlaczego jej zawdzięczamy... emisję w poniedziałki.

Zdjęcia na temat: wydawać pieniędzy
Wideo na temat: wydawać pieniędzy
 • Anna Lewandowska: Wcale nie trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby się zdrowo odżywiać!

  Anna Lewandowska wydała niedawno swój pierwszy poradnik, w którym zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia, ćwiczeń i racjonalnego odżywiania. Jednak wiele osób zarzuca Lewandowskiej, że stosowana przez nią dieta jest kosztowna i nie każdego na nią stać. Jak sportsmenka odpiera te zarzuty? - "Wcale nie trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby się zdrowo odżywiać" - przyznała w "Dzień dobry TVN

 • Gardias: Oszczędzam na wszystkim!

  Dorota Gardias jest bardzo oszczędna. Prezenterka przyznaje, że nie wydaje dużo na swoją garderobę. "Mam swoje priorytety i różne plany, dlatego nie lubię wydawać pieniędzy na ubrania" - wyznała. Pogodynka podkreśliła również, że najważniejszą rolę w jej szafie pełnią dodatki. "Można założyć biały t-shirt i jeansy, a fajna torebka i okulary wystarczą, żeby cała stylizacja była super"- oznajmiła

 • Małgorzata Socha chwali się: Projektanci sami pytają, czy coś dla mnie zaprojektować!

  Małgosia Socha wraca po urodzeniu córeczki na salony. Na każde wyjście aktorka musi więc zakładać nową kreację, aby nikt nie zarzucił jej, że chodzi ciągle w tym samym. Na szczęście celebrytka nie musi wydawać własnych pieniędzy, bo ponoć nie może się opędzić od ofert polskich projektantów. Socha przekonuje, że to korzystna współpraca dla obu stron! "Dzięki temu jest taka dobra prasa wokół

Dyskusje na temat: wydawać pieniędzy