• Informacje na temat:

  wygląd paris

Artykuły na temat: wygląd paris
 • Paris Hilton zgubiła w Polsce pierścionek za 100 tys. dolarów. Znalazł go...

  Paris Hilton podczas wylotu z Polski zgubiła drogocenny pierścionek z brylantami. Błyskotkę znalazł strażak pracujący w łódzkim porcie lotniczym.

 • Nocne łowy Paris Hilton

  Paris Hilton właśnie powróciła ze swojej wyprawy do Kanady i postanowiła wyjść w miasto by zażyć troszkę nocno - klubowego szaleństwa w klubie Cabana. Dziedziczka fortuny Hiltonów, która ponownie znalazła się na liście singli, w krótkiej czarnej sukience oraz pończochach z podwiązkami, wyglądała na gotową do wyprawy na nocne łowy.

 • Paris: "Nie mam anoreksji!"

  Znana dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton zdementowała ostatnio plotki , jakoby cierpiała na anoreksję. Gwiazda zapewniła, że jest w bardzo dobrej formie.

 • Nocny klub Paris Hilton

  Ostatnie lata Paris Hilton spędziła w nocnym klubie w Vegas o nazwie Pure. Teraz gwiazda postanowiła otworzyć w Mieście Grzechu własną miejscówkę przeznaczoną stricte do całonocnej rozpusty.

 • Paris Hilton szuka nowego faceta

  ...26-letnia Paris Hilton właśnie powróciła ze swojej wyprawy do Kanady i postanowiła wyjść do miasta, by zażyć troszkę nocno-klubowego szaleństwa w klubie Cabana.

 • Paris Hilton: nie jestem chora

  Znana dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton zdementowała ostatnio plotki , jakoby cierpiała na anoreksję. Gwiazda zapewniła, że jest w bardzo dobrej formie.

 • Paris Hilton otworzy klub nocny w Vegas!

  Ostatnie lata Paris Hilton spędziła w nocnym klubie w Vegas o nazwie Pure. Teraz gwiazda postanowiła otworzyć w Mieście Grzechu własną miejscówkę przeznaczoną stricte do całonocnej rozpusty.

 • 10 aktorów, którzy nie powinni śpiewać

  Opolski festiwal otworzył w tym roku koncert Gwiazdorskiego Towarzystwa Muzyczno-Wokalnego, czyli aktorów grających i śpiewających znane polskie przeboje. Cóż, nie od dziś gwiazdy ekranu zazdroszczą sławy gigantom rocka.

 • Sekret gwiazdy w zasięgu ręki

  Wiadomo, że Blake prowadzi zdrowy tryb życia - nie pije, nie pali, nie imprezuje do białego rana, co oczywiście wpływa na kondycję skóry i jej wygląd. Ale aktorka przyznaje także, że nie uległa hollywoodzkiej modzie na odchudzanie - nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności, co także odbija się na wyglądzie - wiadomo przecież, że kobieta szczęśliwa, to kobieta piękna. Ale nie tylko zdrowym...

 • Biżuteria w stylu Jolie

  "The Style of Jolie" ("Styl Jolie") to nazwa linii biżuterii stworzonej wspólnie przez Angelinę Jolie i Roberta Procopa. Kolekcję będzie można podziwiać podczas wakacyjnych prezentacji na południu Francji i w Monako.

Wideo na temat: wygląd paris
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...