• Informacje na temat:

  wygląd zawdzięcza

Artykuły na temat: wygląd zawdzięcza
 • Majka Jeżowska zdradza przepis na świetny wygląd: Młody facet i warzywa!

  Majka Jeżowska (58 l.) od pewnego czasu widywana jest w towarzystwie przystojnego młodziaka. Twierdzi, że swój rewelacyjny wygląd zawdzięcza temu, że wreszcie czuje się szczęśliwa, emanuje kobiecym seksapilem, humorem i z optymizmem spogląda w przyszłość.

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • Gwyneth Paltrow zdradziła tajemnicę swojego wyglądu!

  Gwyneth Paltrow (42 l.) przekonuje, że seks gwarantuje młody wygląd!

 • Sekret młodego wyglądu Halle Berry

  Halle Berry, która z wiekiem jest coraz piękniejsza, wyznała sekret swojej wiecznej młodości. Okazuje się, że aktorka poza planem zdjęciowym praktycznie się nie maluje, dzięki czemu w wieku 45 lat nadal wygląda jak 30-latka.

 • Małgorzata Kożuchowska: doktor Gojdź zdradził sekret dobrego wyglądu aktorki

  Krzysztof Gojdź (45 l.) zdementował już insynuacje jednego z tabloidów, jakoby "zrobił twarz" Małgorzacie Kożuchowskiej. Specjalista medycyny estetycznej nie kryje jednak, że aktorka sama z siebie tak dobrze nie wygląda. Co zatem stoi za jej świetnym wyglądem?

 • Wydaje krocie na kosmetyczkę

  Jennifer Aniston swój doskonały wygląd zawdzięcza intensywnym ćwiczeniom, zdrowej diecie i zabiegom upiększającym, na które nie żałuje pieniędzy. Dziennie na kosmetyczkę wydaje aż 390 dolarów...

 • "Fenomenalny" wygląd dzięki botoksowi

  ...55-letnia wokalistka Bonnie Tyler z radością przyznała, że swój "fenomenalny" wygląd zawdzięcza stosowaniu botoksu. Zastrzyki z jadu kiełbasianego to najczęściej stosowana operacja plastyczna w Ameryce.

 • Liv Tyler śliczna dzięki tacie

  Okazuje się, że Liv Tyler swój niezmiennie zachwycający wygląd zawdzięcza m.in. poradom kosmetycznym, jakich udziela jej tata, gwiazdor rocka - Steven Tyler.

 • Emilia Krakowska sporo schudła!

  Emilia Krakowska (75 l.) zdradziła, czemu zawdzięcza swój nowy wygląd.

 • Gloria Estefan piękniejsza po wypadku

  Gloria Estefan, była członkini grupy Miami Sound Machine, twierdzi, że swą seksowną figurę i obecny wygląd zawdzięcza wypadkowi samochodowemu, któremu uległa 1990 roku.

Zdjęcia na temat: wygląd zawdzięcza
Wideo na temat: wygląd zawdzięcza
 • Szokujące! "Polski Ken" przerywa milczenie!

  porównania. Kategorycznie zaprzecza też, że przechodził jakiekolwiek operacje plastyczne. Ostatecznie przyznał się jednak do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Wygląd zawdzięcza diecie, ćwiczeniom i... dobrym genom. Co prawda ma wstrzyknięty w twarz kwas hialuronowy, ale nie uważa tego zabiegu za coś nienaturalnego. "Ken" nie ma nic przeciwko wyglądowi "polskiej Barbie" - Anelli

 • Kingsman: Tajne służby

  Kiedy ojciec pięcioletniego Gary'ego "Eggsy'ego" Price'a ginie w trakcie służby, jego rodzina dostaje nietypowy medal oraz numer telefonu, pod który może zadzwonić raz, gdy będzie czegoś potrzebować. Siedemnaście lat później Eggsy (Taron Egerton) żyje na garnuszki matki. Rzucił szkołę, został aresztowany i dzwoni pod tajemniczy numer, by uniknąć więzienia. Na ratunek przychodzi Harry Hart (Colin Firth) - szpieg, który zawdzięcza ojcu Eggsy'ego życie. Harry proponuje Eggsy'emu wstąpienie do...

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

Dyskusje na temat: wygląd zawdzięcza
 • Re: Czasem śni mu się, że stoi na scenie!

  A niby dlaczego z Czterech Pancernych? Znam go przede wszystkim z Kabaretu Starszych Panów, Ogniomistrz Kaleń oraz Teatru Telewizji, a to że "dobrze Pan wygląda" zawdzięcza Pan tylko sobie. Kto nie przepił ten ma, nie tylko dobry wygląd. Życzę zdrowia Panie Wiesławie.