• Informacje na temat:

  wygrania konkursu

Artykuły na temat: wygrania konkursu
 • Konkurs "Geniusz"

  ...serialu przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są 4 zestawy, w skład których wchodzą: album Pabla Picassa, puzzle i torba. By wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie(...) Konkursu "Geniusz" i akceptuję jego postanowienia, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków związanych z Konkursem. Przyjmuję do...

 • Konkurs "Strażnicy Galaktyki" rozstrzygnięty!

  Zakończył się nasz konkurs "Strażnicy Galaktyki", w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody. Kto znalazł się na liście laureatów? Sprawdźcie!

 • Wyniki konkursu "Geniusz"

  Do wygrania w konkursie "Geniusz" były 4 zestawy, w skład których wchodziły: album Pabla Picassa, puzzle i torba. Najciekawszych odpowiedzi konkursowych udzielili: Radosław Schmidt, Izabella Prusak, Joanna Kwinta, Roksana Drabik. Gratulujemy!

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Uwaga konkurs!

  Z okazji premiery filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na płytach DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D mamy dla Was konkurs, w którym wygrać można między innymi zestaw kina domowego oraz odtwarzacz Blu-ray. Oto szczegóły!

 • Rozwiązanie konkursu "Kto i dlaczego powinien wygrać 'Grę o tron'?"

  Do wygrania były cztery zestawy składające się z gry "Cluedo:  Gra o tron ", koszulki z serialu "Gra o tron" oraz smycz z serialu "Gra o tron" . Decyzja nie była łatwa, ale spośród wielu zgłoszeń udało nam się wyłowić zwycięzców. Zestawy wygrywają: Klaudia Walczak Marcin Ropacz Agata Bieszke Anna Zając Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • Konkurs: Dołącz do obsady "Wspaniałego stulecia"!

  Znów zapraszamy was do zabawy związanej z ulubionym tureckim serialem Polaków - "Wspaniałym stuleciem". Tym razem do wygrania prawdziwe łupy wprost ze skarbca Sulejmana!

 • Konkurs "Czarownica" rozstrzygnięty!

  Zakończył się nasz konkurs "Czarownica", w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody. Kto znalazł się na liście laureatów? Sprawdźcie!

 • Rozwiązanie Konkursu na Dzień Przyjaciela

  Do wygrania w naszym konkursie były 3 zestawy gadżetów z serialu "Przyjaciele" obejmujący płyty dvd z wszystkimi częściami serialu, kubek, podkładka do pisania, tablica do pisania. A by o nie powalczyć należało odpowiedzieć na pytanie: Z którym z bohaterów serialu "Przyjaciele" chciałbyś/chciałabyś się zaprzyjaźnić i dlaczego? Komisja konkursowa wybrała trzy, zdaniem komisji, najfajniejsze...

 • "Interstellar": Uwaga konkurs!

  Z okazji premiery filmu "Interstellar" na płytach DVD i Blu-ray mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać pięć rewelacyjnych zestawów, związanych z superprodukcją Christophera Nolana. Oto szczegóły!

Zdjęcia na temat: wygrania konkursu
Wideo na temat: wygrania konkursu
 • Michał Wiśniewski krytykuje Donatana i Cleo: Nie mają szans na wygraną

  - Donatan i Cleo nie mają szans na wygraną na Eurowizji - stwierdził Michał Wiśniewski w programie "Świat się kręci". Jego grupa Ich Troje startowała w konkursie w 2003 roku z piosenką "Keine Grenzen" oraz w 2006 w Atenach z utworem "Follow My Heart". Pierwszy utwór dotarł do finału Eurowizji i zajął 7. miejsce. "Follow My Heart" nie wszedł do finału. Donatan i Cleo z kolei awansowali z hitem "My Słowianie" do finału, który odbędzie się 10 maja.

 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka: Przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba

  temu mnóstwo możliwości. Dużo życzliwości spotkało mnie podczas konkursu, mam nadzieję, że będę potrafiła ją teraz przekazać dalej - mówi nowa królowa piękności. Nowa Miss Polski przyznaje też, że(...) najpiękniejszej Polki, także wywołał wiele negatywnych komentarzy związanych zarówno z jej urodą, jak i przebiegiem samego konkursu. Ewa Mielnicka twierdzi jednak, że nie boi się krytyki, zawsze bowiem

 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...