• Informacje na temat:

  wygrania koszulki

Artykuły na temat: wygrania koszulki
 • Rozwiązanie konkursu "Kto i dlaczego powinien wygrać 'Grę o tron'?"

  Do wygrania były cztery zestawy składające się z gry "Cluedo:  Gra o tron ", koszulki z serialu "Gra o tron" oraz smycz z serialu "Gra o tron" . Decyzja nie była łatwa, ale spośród wielu zgłoszeń udało nam się wyłowić zwycięzców. Zestawy wygrywają: Klaudia Walczak Marcin Ropacz Agata Bieszke Anna Zając Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • I          Postanowienia ogólne 1.    Konkurs pt. "Kto i dlaczego powinien wygrać 'Grę o tron'?" (zwany dalej ,,Konkursem") organizowany jest...

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • "Gra o tron": Konkurs: "Kto i dlaczego powinien wygrać 'Grę...?"

  Zima nadeszła! Dlatego postanowiliśmy wraz z HBO przygotować dla was konkurs i rozwikłać zagadkę nurtującą każdego fana "Gry o tron"!

 • Red Lips "Szanta": Podziękowanie dla fanów

  Dwa miesiące po zdobyciu "Superjedynki" na Festiwalu w Opolu, podczas gali Eska Music Awards 2014, grupa Red Lips otrzymała Złotą Płytę. Z tych też powodów, zespół postanowił opublikować nową piosenkę "Szanta" i wideo koncertowe skierowane do swoich fanów.

 • Gwiazdy w koszulkach zaprojektowanych przez Szymona Majewskiego!

  Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", i Mateusz Damięcki, czyli Marcin Kujawski z "Chichotu losu" zawsze bardzo chętnie włączają się w akcje charytatywne wspierające Fundację Spełnionych Marzeń. W niedzielę, podczas jednego z pokazów zorganizowanych z okazji Warsaw Fashion Street, razem z wieloma innymi gwiazdami pojawiły się w towarzystwie podopiecznych Fundacji na wybiegu.

 • "Dwa dni, jedna noc" : Jedenaste - nie proś

  "Dwa dni, jedna noc" to przykład europejskiego kina artystycznego będącego reakcją na niedawny kryzys ekonomiczny. Temat niełatwy, a film w całości oparty na barkach Marion Cotillard, aktorki mającej taką samą rzeszę fanów, co zagorzałych przeciwników. A jednak - udało się!

 • Zielińska zdobyła koszulkę z autografem Lewandowskiego

  Malują twarze, zdzierają gardła i prześcigają się w pomysłach na biało-czerwone stylizacje. Gwiazdy też uległy gorączce mistrzostw!

 • Wygraj koszulki i DVD z filmem!

  Od 18 maja na ekranach naszych kin gości "Przypadek Harolda Cricka" . Błyskotliwa komedia opowiada o tym jak, mimo wielu trudności, przejąć kontrolę nad swoim życiem i uczynić go takim, jakim się zawsze marzyło. Dystrybutor filmu - SPInka, przygotował dla naszych czytelników nagrody. Aby zdobyć koszulkę i DVD z filmem z repertuaru SPInki wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania.

Wideo na temat: wygrania koszulki
 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Moskwa, Belgia

  41-letnia Matty, zdradzona mężatka z trójką dzieci, w wyniku stłuczki samochodowej poznaje kierowcę ciężarówki - 29-letniego Johnny'ego. Kłótnia kończy się zaproszeniem na drinka. Pomiędzy Matty i Johnnym zaczyna pojawiać się uczucie, co wywołuje zazdrość męża Matty. W międzyczasie na jaw wychodzi kryminalna przeszłość Johnny'ego. Matty jest zdruzgotana tą wiadomością i postanawia zapomnieć o Johnnym. Jednak on nie daję za wygraną...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.