• Informacje na temat:

  wyjątkowa aktorka

Artykuły na temat: wyjątkowa aktorka
 • Katarzyna Bujakiewicz o Annie Przybylskiej: "Ona była jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna"

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) nieczęsto udziela wywiadów, a już naprawdę rzadko opowiada publicznie o Annie Przybylskiej (†36 l.). Obie panie przyjaźniły się, były sobie bardzo bliskie. Teraz aktorka postanowiła opowiedzieć, jaka była jej przyjaciółka. Jej zdaniem Przybylskiej nie podobałoby się "to całe zamieszanie wokół jej osoby".

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Anna Dymna: To była wielka tragedia w domu aktorki. Wraz z mężem została z niczym

  ...później. Dymny bez namysłu jej oddał. W efekcie aktorka wróciła do Krakowa z siniakiem pod okiem, tłumacząc wszystkim, że przewróciła się na planie. Następnym razem, kiedy znowu jechała na plan filmu do...

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Jacek Braciak musiał zająć się z córką! To było dla niego spore wyzwanie!

  Jacka Braciaka (50 l.) z najmłodszą córką łączy wyjątkowa więź. Przez dłuższy czas musiał być dla niej ojcem i matką.

 • Magdalena Cielecka w dubbingu "Kopciuszka"

  Najnowsza produkcja Disneya - "Kopciuszek" - wchodzi na ekrany polskich kin w dwóch wersjach: z napisami oraz dubbingowej. W tej ostatniej głos pod Macochę podkłada jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorek - Magdalena Cielecka. Co ciekawe, ulubioną aktorką samej Cieleckiej jest... Cate Blanchett, odtwórczyni roli Macochy.

 • Ewelinę wysłali w nieznane, bo aktorka w ciąży!

  ...wyjątkowa nić porozumienia. Moment słabości, namiętności zaważył tym, że Ewelina przestała być stuprocentowo pewna swojego uczucia do Bartka. Dawid na początku działał z wyrachowania, tylko po to, by...

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • Weronika Rosati miała jej wsparcie przy porodzie!

  Weronikę Rosati (33 l.) i Teresę Rosati (71 l.) łączy wyjątkowa więź. Relacja matki i córki są bardzo bliskie, o czym teraz aktorka będzie mogła przekonać się na własnej skórze, bo właśnie na świat przyszła jej córeczka. W tym wyjątkowym momencie była przy niej jej własna mama.

 • Keira Knigtley genialną matematyczką

  Keira Knigtley gra jedną z głównych ról w dramacie historycznym "Gra tajemnic", który w piątek, 16 stycznia, wejdzie na ekrany polskich kin. Za kreację Joan Clarke aktorka ma duże szanse na nominację do Oscara.

Zdjęcia na temat: wyjątkowa aktorka
Wideo na temat: wyjątkowa aktorka
 • Małgorzata Kożuchowska: nie chcę sobie odbierać możliwości cieszenia się czasem spędzanym z synem

  Aktorka zamierza w tym roku wrócić do teatru i na plan filmowy. Chce jednak tak planować kolejne zobowiązania, aby jak najwięcej czasu spędzać z 2-letnim synkiem. Gwiazda twierdzi, że chłopiec jest obecnie w wieku, w którym przebywanie z nim jest wyjątkową przyjemnością.

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: wyjątkowa aktorka