• Informacje na temat:

  wyjątkowe miejsca

Artykuły na temat: wyjątkowe miejsca
 • „Na Wspólnej”: Wyjątkowe historie już wiosną

  Fanów i widzów serialu „Na Wspólnej” czeka wyjątkowa wiosna! Historie trzymające w napięciu do ostatniej chwili oraz mnóstwo emocji. Zuza i Kamil pozbawieni córki, awantura w rodzinie Zimińskich o związek Oli z kobietą, zdrada Smolnego oraz intryga Julii – to tylko niektóre z nich. Jak bohaterowie serialu odnajdą się na życiowych zakrętach? Czy miłość i prawda zawsze zwyciężą? Odpowiedzi od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 na antenie TVN!

 • Wyjątkowe święta Magdaleny Zawadzkiej

  Niezapomniana Baśka z filmu "Pan Wołodyjowski" nie może doczekać się Wielkanocy. Magdalena Zawadzka zdradza, dlaczego tegoroczna będzie wyjątkowa.

 • Kinga Preis nie posiada się z radości! To będą wyjątkowe święta!

  Do tej pory Kinga Preis (47 l.) nie przywiązywała się do miejsc, żyła pracą i egzotycznymi podróżami. Ale niedawno zrozumiała, że chce mieć swój zakątek na ziemi i razem z mężem zrealizowała ten plan!

 • Amerykańscy niezależni na PKO Off Camerze

  PKO Off Camera prezentuje filmy z sekcji nowych niezależnych filmów amerykańskich. To wyjątkowe, autorskie filmy powstające poza mainstreamem. Wśród festiwalowych propozycji: "Połów bez sieci" Cuttera Hodierne'a i "Imperial Dreams" Malika Vitthala nagrodzone na Sundance Film Festival.

 • Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mieli wyjątkowe walentynki! Co za wieści!

  .... Zarówno Anita, jak i Adrian chętnie chwalili się zdjęciami z tego wyjątkowego dla nich wyjazdu, wspominając pierwsze romantyczne chwile we dwoje. "Fantastycznie było wrócić tam gdzie stawialiśmy nasze...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Rozrywkowy zawrót głowy. Energylandia nie przestaje zadziwiać!

  W okolicach Krakowa znajduje się wyjątkowe miejsce, które pokochały całe rodziny. Energylandia, czyli największy i najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce leży w pięknie położonej miejscowości Zator, zajmując aż 30 hektarów przeznaczonych na dostarczanie wrażeń i emocji swoim gościom. Co skrywa, że tak wielu chętnych do niej przybywa?

 • "W głowie się nie mieści": We wnętrzu ludzkiego umysłu

  Dystrybutor animacji "W głowie się nie mieści" zaprezentował pierwszy zwiastun produkcji Pete'a Doctera.

 • Niemiecki kulturysta Patrick Huber zaręczył się ze szwedzkim pływakiem, Simonem Sjodinem. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce na gondoli w Wenecji!

 • Maciej Zakościelny został strażakiem

  Trwają prace postprodukcyjne nad nowym serialem "Strażacy". W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego, Martę Ścisłowicz, Weronikę Rosati i Jakuba Wesołowskiego.

Wideo na temat: wyjątkowe miejsca
 • Agnieszka Szulim o rocznicy związku

  Na Wielkim Balu Charytatywnym Fundacji TVN "Nie jesteś sam" miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Producent filmowy Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim. Jak wyglądały ich zaręczyny? Dziennikarka poznała swojego narzeczonego rok temu na tym samym balu. - Mamy dzisiaj małą rocznicę - powiedziała Szulim w "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. (źródło: x-news)