• Informacje na temat:

  wyjątkowe uczucie

Artykuły na temat: wyjątkowe uczucie
 • „Na Wspólnej”: Wyjątkowe historie już wiosną

  W tym sezonie bohaterowie jednego z najpopularniejszych seriali TVN po raz kolejny będą musieli stawić czoła bardzo poważnym problemom i wyzwaniom, jakie przyniesie im los. Pomiędzy Olą a Klaudią budzi się prawdziwe uczucie. Miłosną sielankę przerywa Marek, który widzi jak Ola całuje się na ulicy z dziewczyną. Zimińscy nie mogą pogodzić się z tym, że ich córka jest w związku z kobietą...

 • Wyjątkowe święta Magdaleny Zawadzkiej

  Niezapomniana Baśka z filmu "Pan Wołodyjowski" nie może doczekać się Wielkanocy. Magdalena Zawadzka zdradza, dlaczego tegoroczna będzie wyjątkowa.

 • Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mieli wyjątkowe walentynki! Co za wieści!

  ...wybrali się do Grecji i to właśnie tam między nimi zaczęło rodzić się głębsze uczucie. Teraz z okazji walentynek i zbliżającej się rocznicy, postanowili wrócić w to magiczne dla nich miejsce. Zarówno Anita, jak i Adrian chętnie chwalili się zdjęciami z tego wyjątkowego dla nich wyjazdu, wspominając pierwsze romantyczne chwile we dwoje. "Fantastycznie było wrócić tam gdzie stawialiśmy nasze...

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • Marta Kaczyńska poznała mamę ukochanego! To było wyjątkowe spotkanie!

  ...z pewnością jeszcze bardziej scementowały uczucie pary. Ślubne plany są więc zaawansowane. *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Snajper": Legendarny żołnierz

  Clint Eastwood nakręcił film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a - żołnierza o umiejętnościach, dzięki którym zyskał miano bohatera na polu walki. Wyróżniały go jednak nie tylko wyjątkowe zdolności strzeleckie.

 • Paulina Krupińska: Uciekająca panna młoda!

  Nie mają wątpliwości, że połączyło ich wyjątkowe uczucie. Ale choć rok temu muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) i Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska (29 l.) doczekali się owocu swojej gorącej miłości, córeczki Antosi, nadal nie zostali mężem i żoną…

 • "W głowie się nie mieści": We wnętrzu ludzkiego umysłu

  Dystrybutor animacji "W głowie się nie mieści" zaprezentował pierwszy zwiastun produkcji Pete'a Doctera.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: Ślub tuż-tuż!

  Tegoroczne wakacje będą dla Beaty Tadli (42 l.) i Jarosława Kreta (53 l.) wyjątkowe!

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

Dyskusje na temat: wyjątkowe uczucie
 • Re: "Na dobre i na złe": Dobre wiadomości

  Ta zdrada nie może być prawdą. Adam już dawno temu zrezygnował z panienek na jedną noc. Bardzo się zmienił właśnie dla Wiktorii. Połączyło ich wyjątkowe uczucie. Nie zniszczyłby tego tak bezmyślnie.