• Informacje na temat:

  wykonany naszyjnik

Artykuły na temat: wykonany naszyjnik
 • Lindsay Lohan podejrzana o kradzież

  Lindsay Lohan znów znalazła się w centrum zainteresowania mediów. Policja w Kalifornii rozpoczęła śledztwo, które ma ustalić, czy gwiazda ukradła wart 2,5 tysiąca dolarów naszyjnik.

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Lindsay Lohan usłyszy zarzuty

  Lindsay Lohan po raz kolejny znalazła się w prawdziwych tarapatach. Dziś, 7 lutego, gwiazda usłyszy oficjalne zarzuty kradzieży naszyjnika ze sklepu w Kalifornii. Jeśli 24-letnia Lohan zostanie skazana, będzie jej grozić do trzech lat więzienia.

 • Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.

 • Niebywałe, co Rozenek i Majdan oddali na aukcję WOŚP! Ludzie oniemieli!

  ..., perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz …powietrza" - czytamy na stronie aukcji. Oczywiście trzymamy kciuki, by sprzedano jej jak najdrożej, bo(...) fundacji.  Rozenek nie byłaby sobą, gdyby nie narobiła przy tym zamieszania. Małżonkowie przeznaczyli na licytację stare plecaki z "Azja Express" oraz naszyjniki ze swoimi... oddechami!  Na stronie...

 • Japońskie perły Marilyn Monroe

  Naszyjnik z pereł, jaki Marilyn Monroe otrzymała w prezencie ślubnym od jednego ze swych mężów, baseballisty Joe DiMaggio i który nosiła w czasie miodowego miesiąca, będzie można podziwiać w Japonii w ciągu najbliższych tygodni.

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska walczy z chorobą. Papież zaoferował pomoc

  ...z najstarszymi technikami obróbki traconego wosku, używanymi przez starożytnych Etrusków 2700 lat temu, w srebrze 925". Podczas wieczoru licytowane będą też m.in.: naszyjnik z pereł ofiarowany przez Jerzego...

 • Lindsay Lohan wróci za kratki?

  Lindsay Lohan znów znalazła się w centrum zainteresowania mediów, bynajmniej nie z powodu jej dokonań aktorskich. Policja w Kalifornii rozpoczęła śledztwo, aby ustalić czy gwiazda ukradła wart 2,5 tysiąca dolarów naszyjnik.

 • Tajemnica skarbca Windsorów. Kolekcja klejnotów koronnych zapiera dech!

  ....  Królowa ma też prywatną kolekcję, na którą składa się ponad 300 sztuk biżuterii, w tym 98 broszek, 46 naszyjników, 37 bransoletek, 34 pary kolczyków, 15 pierścionków, 14 zegarków i 5 zawieszek.  Każdy(...) (z naszyjnika, który królowa Wiktoria podarowała swojej córce z okazji ślubu) w srebrze, łącząc je ze złotem tworzącym podstawę tiary. Tiarę wybrała na swój ślub królowa Elżbieta II  Brylantowe stożki...

 • Skandalistka na trzy lata do więzienia?

  Lindsay Lohan po raz kolejny znalazła się w prawdziwych tarapatach. W poniedziałek, 7 lutego, gwiazda usłyszy oficjalne zarzuty kradzieży naszyjnika ze sklepu w Kalifornii. Jeśli 24-letnia Lohan zostanie skazana, będzie jej grozić do trzech lat więzienia.

Zdjęcia na temat: wykonany naszyjnik