• Informacje na temat:

  wykonawca marzy

Artykuły na temat: wykonawca marzy
 • Norbi marzy o synu. Nie traci nadziei!

  Piosenkarz i jego ukochana są małżeństwem od niespełna roku. Każde z nich ma nastoletnią córkę z poprzedniego małżeństwa. W rozmowie z "Twoim Imperium" wykonawca hitu "Dziewczyny są gorące" przyznał, że oboje marzą o wspólnym dziecku, najlepiej synku. Zdradził, że choć nie ma medycznych przeciwskazań, "los nie jest dla nich łaskawy". Małżonkowie nie tracą jednak nadziei i ufają, że ich...

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • "Blondynka": Julia Pietrucha będzie śpiewać w nowym show!

  Julia Pietrucha, czyli Sylwia Kobus z "Blondynki", marzy o wydaniu płyty z własnymi... kompozycjami. Zanim jednak wejdzie do studia, by nagrać swe piosenki, wystąpi w nowym show Telewizji Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym polskie gwiazdy śpiewać będą utwory zagranicznych wykonawców.

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • ​"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan uwielbia festiwal piosenki w Opolu

  Barbara Kurdej-Szatan kocha Opole i, choć od kilku lat mieszka w Warszawie, zawsze bardzo chętnie wraca do swego rodzinnego miasta. Aktorka wspomina, że - będąc małą dziewczynką - marzyła, by wystąpić na scenie opolskiego amfiteatru i co roku czekała z wielką niecierpliwością na rozpoczęcie festiwalu i spotkania z gwiazdami, które przyjeżdżały do stolicy polskiej piosenki. - Zawsze chodziłam na...

 • MTV EMA 2014: Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą

  Znamy już wyniki głosowania MTV EMA 2014 w kategorii najlepszy polski artysta. Zwycięzcą został idol nastolatek Dawid Kwiatkowski!

 • "To nie koniec świata!": Aktorka znana z seriali walczy o udział w konkursie Eurowizji!

  ...dziewczyną i wierzę, że osiągnie sukces - powiedział niedawno i dodał, że marzy, by kiedyś zagrać u boku wnuczki. - Dziadek jest moim największym fanem - żartuje Agata. 32-letnia Agata Nizińska nie...

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • "rodzinka.pl": Kariera Julii Wieniawy-Narkiewicz zawisła na włosku...

  Julia Wieniawa-Narkiewicz ma ogromny apetyt na sławę. Nie chce jednak zawdzięczać jej tylko temu, że jest dziewczyną Antoniego Królikowskiego, czyli Kuby z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem". Marzy, by zostać znaną wokalistką i by jej piosenki trafiły na szczyty list przebojów. Talent Julii doceniła już jedna z najlepszych polskich piosenkarek - Kayah, która jest też właścicielką wytwórni Kayax...

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada w naszym wywiadzie.

Wideo na temat: wykonawca marzy
 • Strażnicy marzeń

  Film opowiada historię grupy bohaterów z baśni dla dzieci m.in. Świętego Mikołaja i Królika Wielkanocnego, którzy łączą swoje siły, aby przezwyciężyć Króla Ciemności, Pitcha, nim sprowadzi na świat wieczną ciemność. A gdyby za opowieściami o Nordzie (zwany u nas Świętym Mikołajem - Alec Baldwin/Piotr Bąk), Wielkanocnym Zajączku (Hugh Jackman/Tomasz Borkowski), Zębowej Wróżce (Isla Fisher/Barbara Kałużna) i Piaskowym Dziadku kryło się coś więcej? I gdyby ci dobrotliwi dostawcy prezentów,...

 • Rzecz o mych smutnych dziwkach

  Ekranizacja ostatniej powieści autora "Miłości w czasach zarazy" Gabriela Garcíi Márqueza, to opowieść o emerytowanym dziennikarzu, który po latach korzystania z życia, zdobywa się na odwagę, by spełnić swoją największą i dotąd niezaspokojoną erotyczną fantazję. Marzy o szalonej, upojnej nocy z dziewicą. Ta niecodzienna zachcianka wprowadza w jego życie niepokój. Czy będzie to pierwsza prawdziwa miłość w jego życiu?

 • Rzecz o mych smutnych dziwkach

  Ekranizacja ostatniej powieści autora "Miłości w czasach zarazy" Gabriela Garcíi Márqueza, to opowieść o emerytowanym dziennikarzu, który po latach korzystania z życia, zdobywa się na odwagę, by spełnić swoją największą i dotąd niezaspokojoną erotyczną fantazję. Marzy o szalonej, upojnej nocy z dziewicą. Ta niecodzienna zachcianka wprowadza w jego życie niepokój. Czy będzie to pierwsza prawdziwa miłość w jego życiu?