• Informacje na temat:

  wykonawcy europy

Artykuły na temat: wykonawcy europy
 • Feel będzie reprezentować Polskę

  Zespół Feel zwyciężył w kategorii "Najlepszy polski wykonawca" MTV i będzie reprezentował Polskę w konkursie na "Najlepszego wykonawcę Europy" podczas gali MTV Europe Music Awards 2008.

 • Australia na Eurowizji, czyli spore pieniądze i wielkie gwiazdy

  Mogłoby się wydawać, że udział Australii w Konkursie Piosenki Eurowizji jest najzwyklejszym w świecie dowcipem. Jednak organizatorzy wcale nie żartowali, tylko wymyślili, w jaki sposób wyróżnić 60. edycję festiwalu.

 • Na Eurowizji Ola Szwed lub... Bayer Full

  Tegoroczne preselekcje mogą się okazać wyjątkowo zaskakujące. Do konkursu zgłosili się wykonawcy disco-polo, m.in. grupa Bayer Full i Marcin Siegieńczuk z zespołu Toples. Oprócz tego silną grupę będą stanowić wykonawcy popowo-rockowi. Wśród nich szansę na pojawienie się w programie "Piosenka dla Europy" mają m.in. Sara May, Sumptuastic i Iwona Węgrowska. Niemal pewny jest już występ Oli Szwed...

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • Wyrzucili Skrzynecką!

  ..."Organizator Krajowego Finału Konkursu Piosenki Eurowizji - Piosenka dla Europy 2009 ze względu na niezastosowanie się do Regulaminu określającego zasady wyboru utworu i wykonawcy reprezentującego Telewizję Polską S.A. w 54 Konkursie Piosenki Eurowizji skreśla z listy finalistów utworu Amazing w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej. Po szczegółowej analizie sprawdzono, że utwór...

 • Kayah z "Orłami" Leo!

  Na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać oficjalnego hymnu piłkarzy i kibiców na piłkarskie mistrzostwa Europy 2008!

 • To ludzie namówili Isis Gee na Eurowizję

  ...dla Europy" piosenkarka będzie mieć dwunastu konkurentów. Dziesięciu z nich zostało wyłonionych przez komisję konkursową w tzw. preselekcjach. Trzej dodatkowi wykonawcy to Natasza Urbańska, zespół...

 • Słynny festiwal w Polsce?

  Wykonawcy pokroju Red Hot Chili Peppers, Amy Winehouse, Metalliki czy Prince'a na jednym festiwalu w Polsce? Całkiem prawdopodobne!

 • "Wave-Gotik-Treffen" po raz dwunasty

  W dniach 6-9 czerwca w Lipsku odbędzie się 12. edycja "Wave-Gotik-Treffen", najsłynniejszego w tej części Europy festiwalu, na którym prezentują się wykonawcy kręgu szeroko pojętej muzyki gotyckiej, elektronicznej, industrialnej i dark ambientowej. Oczywiście poza koncertami, których będzie kilkadziesiąt, zaplanowano liczne pokazy, after show party i spotkania z zespołami.

 • Czego słuchali Polacy?

  Feel, "Mamma Mia!", Metallica, Czesław Śpiewa - to polskie hity sprzedażowe w 2008 roku. W rankingach dobrze wypadają polscy wykonawcy.

Wideo na temat: wykonawcy europy
 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.

 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy

 • Fru!

  Żółty ptaszek imieniem Gus czuje się niedoceniany przez stado. Na przekór drwinom kolegów postanawia udowodnić pierzastym pobratymcom, że jego także stać na bohaterski wyczyn. Wkrótce mały skrzydlak o wielkiej odwadze stanie na czele niebezpiecznej i pełnej niezwykłych przygód wyprawy, mającej przeprowadzić ptasie stado wprost do ciepłych krajów. W podniebnej ekspedycji z krańców Europy do serca gorącej Afryki może liczyć na oddanych przyjaciół oraz pomoc pewnej nietuzinkowej biedronki.