• Informacje na temat:

  wymarzony bohater

Artykuły na temat: wymarzony bohater
 • "Czas honoru": Zrezygnował z wymarzonej podróży, by zagrać w serialu

  Adam Fidusiewicz, czyli Maks Brzozowski z "Na Wspólnej", twierdzi, że dla dobrej roli gotowy byłby zrezygnować niemal ze wszystkiego. Aby zagrać "Wilka" - jednego z bohaterów 7. serii "Czasu honoru" - odwołał od dawna zaplanowaną podróż...

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • Paweł Deląg zafascynowany koleżanką z planu? "Miłość niemożliwa"

  .... Chociaż Paweł jest obiektem westchnień wielu pań, wciąż nie znalazł tej jedynej.  - Utożsamiają mnie z bohaterem, którego widziały na ekranie i szukają we mnie potwierdzenia swoich wyobrażeń na jego...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Zamachowskiej. Tomasz wcielił się w postać nieśmiałego i wyśmiewanego przez rówieśników nastolatka, Marcina Olszewskiego podrywanego przez licealistkę Natalię. Jego bohater ucieszył się z zainteresowania...

 • "Wiek Adaline" : Nieśmiertelna

  Co by było, gdyby nagle czas stanął w miejscu? Nie dla całej ludzkości, ale tylko dla jednej kobiety. Proces starzenia zostałby zahamowany, dzięki czemu mogłaby pamiętać cały XX wiek. Miałaby o wiele więcej czasu na naukę języków obcych, studiowanie nowych kierunków, pracę w wymarzonych zawodach. Mogłaby towarzyszyć swoim dzieciom do końca ich dni. Czy taka bohaterka byłaby szczęśliwa? Lee Toland

 • "Sukcesja": "To rodzina psychopatów" - wywiad z Kieranem Culkinem i Alanem Ruckiem

  O serialu "Sukcesja", swoich bohaterach i wyższych sferach opowiadają gwiazdy nowego serialu HBO - Kieran Culkin i Alan Ruck.

 • "Tata sam w domu": Król disco polo w balecie?

  Bohaterem kolejnego odcinka programu "Tata sam w domu", który widzowie Czwórki obejrzą w poniedziałek, 27 października, będzie Tomasz "Niecik" Niecikowski, gwiazda disco polo, artysta znany z takich przebojów, jak "Cztery osiemnastki" czy "Czarna Inez". Tomek będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia.

 • "Nad rozlewiskiem" wraca na antenę

  Już 3 września widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów sagi "Nad rozlewiskiem". Telewizja Polska podjęła decyzję o kontynuacji serialu. W 6. sezonie bohaterowie spotkają się w "Pensjonacie nad rozlewiskiem". Zdjęcia rozpoczynają się 6 czerwca.

 • "Wolny strzelec" : Myśliwy w mieście

  Louis Bloom (Jake Gyllenhaal) to drobny złodziejaszek. Kradnie, bo musi z czegoś żyć. Bardzo chciałby mieć pracę, ale nikt nie chce go zatrudnić. Złodziej oznacza kłopoty. Louis metodycznie poszukuje rozwiązania swoich problemów finansowych. Nie należy do osób, które się poddają, ot tak, w związku tym uparcie walczy o miejsce dla siebie.

Zdjęcia na temat: wymarzony bohater
Wideo na temat: wymarzony bohater
 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

 • Pewnego razu na dzikim wschodzie

  Pierwszy kurdyjski western. Bohater wojenny, Baran, stacjonuje w małej miejscowości na granicy Iraku i Turcji, gdzie panuje bezprawie i korupcja.

 • Looper - Pętla czasu

  "Looper" opowiada historię płatnego zabójcy pracującego dla mafii, który został wysłany do przeszłości, gdzie likwiduje przysyłanych mu z przyszłości ludzi i pozbywa się ciał. Wszystko idzie gładko do momentu, w którym główny bohater w przysłanym mu celu rozpoznaje... samego siebie.