• Informacje na temat:

  wymarzony koncert

Artykuły na temat: wymarzony koncert
 • Wymarzona Wigilia

  Na święta Maks planuje wyjechać z Karoliną do Wrocławia, by poprowadzić koncert charytatywny. Frania jest oburzona, że dzieci spędzą Wigilię bez ojca....

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • Edyta Górniak: Dom w Krakowie miał być rajem, okazał się koszmarem!

  Wydawało się, że Edyta Górniak (43 l.) odnalazła w podkrakowskich Mogilanach wymarzony spokój dla siebie i syna. Niestety, zburzył go jeden człowiek, zamieniając życie wokalistki w piekło!

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

 • Maryla Rodowicz chora!

  Maryla Rodowicz w końcu zaplanowała wymarzony urlop w ciepłych krajach. Gwiazda planowała spędzić kilka uroczych dni na Karaibach. Niestety, jak donosi "Super Express", jej wakacje będą musiały(...) lnianym. Jeśli w ciągu roku nastąpi kolejne jakieś zakażenie, koniecznie trzeba odwołać koncert, bo mogą być powikłania" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" dr hab. n. med. Ireneusz Kantor. Tabloid...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Sławomir: Zaczynaliśmy od zera. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęliśmy sukces i niezależność!

  Sławomir Zapała (35 l.) w wywiadzie dla "Życia na Gorąco" opowiada o swojej drodze na szczyt i wielkich pieniędzy, radzeniu sobie z graniem ponad trzystu koncertów rocznie i sposobach na odpoczynek i wyciszenie. Zdradził też, jak nie należy się do niego zwracać, bo bardzo tego nie lubi...

 • Wymarzony koncert

  Użytkownicy portalu INTERIA.PL na koncertach w Polsce najbardziej chcieliby zobaczyć zespół Red Hot Chilli Peppers. Nic dziwnego, gdyż Flea i koledzy jeszcze nigdy nie wystąpili w naszym kraju. A popularnością w Polsce cieszą się ogromną.

 • Elżbieta Starostecka: Nie wybaczyłabym mężowi zdrady!

  Włodzimierz Korcz (75 l.) często towarzyszy Alicji Majewskiej (70 l.) na koncertach. Stąd pojawiające się w mediach plotki o ich bardzo bliskiej zażyłości. Żona muzyka, Elżbieta Starostecka (75 l.) zabrała głos i ucięła wszelkie spekulacje...

 • W NRD fanom The Rolling Stones groziło więzienie

  Przed występem The Rolling Stones we wtorek (10 czerwca) w Berlinie fani legendarnego zespołu rockowego mogą obawiać się jedynie tego, że nie dostaną biletu na wymarzony koncert. W NRD zwolenników muzyki "wroga klasowego" ścigała Stasi; część z nich trafiła do więzienia.