• Informacje na temat:

  wymarzony koncert

Artykuły na temat: wymarzony koncert
 • Wymarzona Wigilia

  Na święta Maks planuje wyjechać z Karoliną do Wrocławia, by poprowadzić koncert charytatywny. Frania jest oburzona, że dzieci spędzą Wigilię bez ojca....

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • Edyta Górniak: Dom w Krakowie miał być rajem, okazał się koszmarem!

  Wydawało się, że Edyta Górniak (43 l.) odnalazła w podkrakowskich Mogilanach wymarzony spokój dla siebie i syna. Niestety, zburzył go jeden człowiek, zamieniając życie wokalistki w piekło!

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

 • Maryla Rodowicz chora!

  Maryla Rodowicz w końcu zaplanowała wymarzony urlop w ciepłych krajach. Gwiazda planowała spędzić kilka uroczych dni na Karaibach. Niestety, jak donosi "Super Express", jej wakacje będą musiały(...) lnianym. Jeśli w ciągu roku nastąpi kolejne jakieś zakażenie, koniecznie trzeba odwołać koncert, bo mogą być powikłania" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" dr hab. n. med. Ireneusz Kantor. Tabloid...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz razem już 30 lat

  Alicja Majewska (69 l.) rozwiodła się w latach 80. i nie wyszła ponownie za mąż. Nie widywano jej też z innym mężczyzną, poza... Włodzimierzem Korczem (74 l.). Razem na koncertach, nagraniach i trasach. Co na to żona muzyka?

 • Wymarzony koncert

  Użytkownicy portalu INTERIA.PL na koncertach w Polsce najbardziej chcieliby zobaczyć zespół Red Hot Chilli Peppers. Nic dziwnego, gdyż Flea i koledzy jeszcze nigdy nie wystąpili w naszym kraju. A popularnością w Polsce cieszą się ogromną.

 • "Klan": Izabela Trojanowska: Jestem Moniką Ross

  ...nieustabilizowanego emocjonalnie charakteru. Wielu ludzi zwraca się do mnie per "Moniko", szczególnie gdzieś w Polsce po koncertach. Ja to rozumiem, to zupełnie naturalne. Rodzina Lubiczów, czyli "Klan(...) koncertuję. Wcześniej występowałam, jako gość podczas pożegnalnej trasy grupy "Budka Suflera". Teraz zasiliłam szeregi świeżo powstałego zespołu "Romuald Lipko Band". Czy planuje pani nowe nagrania...

 • W NRD fanom The Rolling Stones groziło więzienie

  Przed występem The Rolling Stones we wtorek (10 czerwca) w Berlinie fani legendarnego zespołu rockowego mogą obawiać się jedynie tego, że nie dostaną biletu na wymarzony koncert. W NRD zwolenników muzyki "wroga klasowego" ścigała Stasi; część z nich trafiła do więzienia.