• Informacje na temat:

  wymiary anna przybylska

Artykuły na temat: wymiary anna przybylska
 • Serialowy przewodnik

  ...w siedlisku niespodziewanie zjawia się Anna. Jej przyjazd ogromnie cieszy zarówno Ulę, jak i Marzenkę oraz Andrzejka. Wkrótce do Grabiny przyjeżdża również Werner, zawiadomiony przez Mostowiakównę o powrocie swojej ukochanej. W czasie kolacji Anna ma dla niego nie lada niespodziankę - wyznaje, że we Francji poznała mężczyznę, na którym jej bardzo zależy. Ku zaskoczeniu Gruszyńskiej, Adam oddycha z wyraźną...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • 100 tys. widzów na "Sępie"

  Thriller "Sęp" w gwiazdorskiej obsadzie podbił polskie kina. Przez pierwsze kilka dni obejrzało go ponad 100 tys. widzów. Michał Żebrowski i Anna Przybylska mają powody do dumy.

 • Hip hop wygrywa z Chopinem

  Zespół Jeden Osiem L to zdecydowanie najpopularniejszy polski wykonawca wśród rodzimych internautów - wynika z raportu serwisu wyszukiwawczego NetSprint.pl. Wśród gwiazd zagranicznych triumfował Eminem. Raperzy Mezo i Peja znaleźli się w czołówce zestawienia najpopularniejszych Polaków, przed Chopinem, Kochanowskim i Kopernikiem.