• Informacje na temat:

  wymiary biust talia

Artykuły na temat: wymiary biust talia
 • Ewa Chodakowska w końcu zdradziła swoje wymiary! Zaskoczenie?

  ...ma w obwodach. Okazuje się, że ma wymiary modelki!  "W biodrach mam 92 cm, w talii 64 cm, a biust nie ma znaczenia, bo jest zrobiony" - powiedziała trenerka. Jedyną częścią ciała, w jaką ingerowała(...)Patrząc na jej zdjęcia w mediach społecznościowych ciężko jest znaleźć w jej ciele choć gram tłuszczu, czy kawałek cellulitu. Pewnie niejedna internautka zastanawiała się często jakie są jej wymiary...

 • Nowa "Wodzianka" Wojewódzkiego już się rozebrała!

  ...w Warszawie i jest studentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Na co dzień pracuje jako modelka i fotomodelka - związana z agencją Celebrity Boutique. Jej wymiary to: wzrost: 176 waga: 60 biust: 90 talia: 69 biodra: 90 odzież: S obuwie: 40 biustonosz: E "Mam nadzieję, że lata pracy spędzone przed kamerą i aparatem pozbawiły mnie tremy, ale to już osądzą widzowie i internauci...

 • Piszczałka zarabia już 3 tys. dziennie!

  ...z braćmi sprawdziliśmy, czy można temu fotografowi zaufać i poszłam na zdjęcia. Od tej pory zaczęłam wierzyć w to, że mogę być modelką - mówiła. Jej wymiary to: wzrost - 178 cm, waga - 55 kg, biust - B, talia - 60 cm, biodra - 88 cm.

 • 23-latka urodzi Ramazzottiemu kolejne dziecko

  ...piękna Marica zbliża się w tym względzie do absolutnego ideału (wzrost - 180 cm, biust - 92, talia - 60, biodra 90). Słusznie? Jak wam się podoba wybranka gwiazdora?

 • Kim jest modelka roku?

  86-63-93 - oto wymiary Kate Upton, Amerykanki, którą podczas gali Style Awards wybrano modelką roku. Mimo że Upton nie ma wymiarów idealnych, to jej kariera kwitnie. Blondynka o krągłych kształtach zdobywa okładki kolejnych magazynów mody.

Zdjęcia na temat: wymiary biust talia