• Informacje na temat:

  wymiary znanych

Artykuły na temat: wymiary znanych
 • "Wataha": Znamy datę premiery!

  ​Drugi sezon serialu "Wataha" z Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popławską w rolach głównych będzie miał premierę 15 października. Wśród aktorów na ekranie będzie można zobaczyć również Andrzeja Zielińskiego, Grzegorza Damięckiego, Marka Kalitę, Jarosława Boberka, Piotra Żurawskiego, a także ukraińską aktorkę Annę Donchenko.

 • Tańcz, mądra, tańcz, czyli wysyp teledysków z tańcem współczesnym

  Jak udowodniła Sia teledyskami "Chandalier" i "Elastic Heart", inspirowany baletem taniec współczesny może być nie tylko znakomitym uzupełnieniem popowych hitów, ale wręcz nadaje im zupełnie nowy wymiar.

 • "Odpowiednik": Znamy datę premiery 2. sezonu

  Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu "Odpowiednik" odbędzie się w HBO GO w poniedziałek, 10 grudnia. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na luty 2019 roku. Sezon będzie liczył 10 odcinków.

 • "Kraina jutra": Jazda bez trzymanki!

  Dobra wiadomość dla widzów szukających ucieczki od rzeczywistości, świetnej zabawy i dawki pozytywnej energii! Od najbliższego piątku w kinach "Kraina jutra" - najnowsza produkcja Disneya, która przeniesie publiczność do świata przygód i zupełnie nowych, niesamowitych wymiarów.

 • Dubieniecki komentuje zatrzymanie Bieniuka! "Znam Jarka..."

  Zatrzymaniem Jarka Bieniuka (39 l.) żyją chyba wszystkie media w naszym kraju. Głos w sprawie zabierają też liczni celebryci. Swoimi przemyśleniami podzielił się nawet były mąż Marty Kaczyńskiej...

 • Wznowieni "Poeci": Dodatkowo Tau i Ńemy

  Trudno dostępny album "Poeci" powróci na rynek 21 października w wersji 2CD z bonusami w wykonaniu takich raperów jak Tau i Ńemy.

 • Daniel Olbrychski skazany! Znamy wyrok sądu!

  Daniel Olbrychski (70 l.) prowadził samochód, znajdując się równocześnie pod wpływem alkoholu. Po całym zdarzeniu bardzo przepraszał i wyrażał skruchę. To przekonało sąd do wymierzenia mu najniższej możliwej kary.

 • Osuenhe "Osi" Ugonoh wygrała "Top Model"

  Gdańszczanka o nigeryjskich korzeniach, Osuenhe "Osi" Ugonoh, wygrała czwartą edycję programu "Top Model". W nagrodę otrzymała m.in. 100 tys. zł oraz kontrakt z jedną z najlepszych na świecie agencji modelek.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka ujawniła seksowne wymiary!

  Marta Wierzbicka we wrześniu ubiegłego roku podpisała kontrakt reklamowy ze znaną polską marką produkującą bieliznę. Wygląda na to, że serialowa Ola Zimińska pozbyła się już kompleksów dotyczących zbyt dużego biustu.

 • Julia Kijowska jako Walentyna Tiereszkowa

  Monodram Julii Kijowskiej "Walentyna" to kolejny spektakl, który zostanie pokazany w "Studiu Teatralnym Dwójki". Przedstawienie, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę, 30 listopada, o godz. 22:45, oparte jest na wspomnieniach pierwszej kobiety w kosmosie - Walentyny Tiereszkowej.

Zdjęcia na temat: wymiary znanych
Wideo na temat: wymiary znanych
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1912.

  Natalia mówi Klemensowi, że zna wyniki badań DNA, a przyjaciel radzi jej, jak najszybciej poinformować o nich Wilka. Żabcia śledzi poczynania Gawrona i dochodzi do wniosku, że ukochany wplątał się w nielegalne interesy. Kiedy próbuje porozmawiać z Rysiem, ten zarzuca jej zdradę. Zosia dostaje wiadomość, że Artur może liczyć na łagodny wymiar kary i być może niedługo wyjdzie na wolność. Piotr, widząc jej entuzjazm, pyta wprost, którego z nich wybierze.

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...

 • "Pakt": Zapowiedź odcinka finałowego

  Nowy polski sześcioodcinkowy serial produkcji HBO, którego głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, który rozpracowuje dużą aferę finansową. Serial HBO Pakt opowiada historię osadzoną w realiach współczesnej Polski. Piotr Grodecki, dziennikarz śledczy opiniotwórczego dziennika Kurier, wpada na trop dużej afery finansowej. Okazuje się, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Mimo sprzeciwu redakcji, Piotrowi udaje się doprowadzić do publikacji, która wzbudza...

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.