• Informacje na temat:

  wyniki głosowania sms

Artykuły na temat: wyniki głosowania sms
 • Telekamery 2014: Kończy się głosowanie

  Nominacje uwzględniają opinie o najważniejszych wydarzeniach telewizyjnych, wyrażane w listach i telefonach do redakcji "Tele Tygodnia". Zachęcamy do głosowania we wszystkich kategoriach. Na uczestników plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zabawy! UWAGA: 23 stycznia to ostatni dzień głosowania! W kategoriach aktor i aktorka nominowanych jest po pięć gwiazd. Jak co roku, to...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Okazuje się, że widzowie nie do końca zgadzają się z wynikiem finału 5. edycji programu "Top Model".

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Telekamery: Głosujcie na wasz ulubiony serial!

  ...adres: Deloitte Audyt Sp. z o.o, ul. Ułańska 7, 60-748 Poznań. Głosowanie trwa do 4 stycznia (decyduje data stempla pocztowego). - Zasady głosowania SMS Można też wysłać SMS pod numer 7164 (koszt(...) Tygodnia" mogą głosować na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne za pomocą SMS-ów oraz na kartkach załączanych do "Tele Tygodnia". - Głosowanie internetowe odbywa się na stronie www.telekamery.pl...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019 rozdane! Kto otrzymał statuetki?

  Magazyn "Tele Tydzień" już po raz 22. ogłosił wyniki swego plebiscytu.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • Dla kogo Telekamery 2015?

  ...pracę i inwencję. Zachęcamy do udziału w plebiscycie i do głosowania we wszystkich kategoriach. Nominacje uwzględniają opinie czytelników Tele Tygodnia o najważniejszych wydarzeniach telewizyjnych, wyrażane w listach i telefonach do redakcji. Na uczestników plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody. Zasady głosowania Plebiscyt rozpoczął się 10 listopada 2014 roku i zakończy się 22 stycznia 2015 roku...

 • Eurowizja 2003: Na kogo i jak głosować?

  Już dzisiaj, 25 stycznia, o godz. 20.10, w telewizyjnej Jedynce będziemy mogli zobaczyć krajowy finał tegorocznego konkursu Eurowizji. O tym, kto z polskich wykonawców pojedzie na festiwal do Rygi, na Łotwie, po raz pierwszy zadecydują telewidzowie. Dla wszystkich jeszcze nie zdecydowanych zamieszczamy poniżej krótki opis poszczególnych wykonawców i sposób głosowania.