• Informacje na temat:

  wyniki imprez

Artykuły na temat: wyniki imprez
 • Magdalena Stużyńska przyjęła ostatnie namaszczenie. I stał się cud! "Wyniki radykalnie się poprawiły

  W 2010 roku Magdalena Stużyńska-Brauer w poważnym stanie trafiła do szpitala. Miała powikłania pogrypowe i niepokojąco złe wyniki. Lekarze długo nie wiedzieli, jak jej pomóc, bezskutecznie próbowali(...) momentem okazało się przyjęcie przez Magdę sakramentu namaszczenia chorych. - Kiedy go otrzymałam, wyniki radykalnie się poprawiły. Ale czy to był cud? Musiałaby ustalić specjalna komisja. Natomiast...

 • Sylwester 2014: Edyta Górniak lepsza od Dody, TVP2 przed Polsatem (wyniki oglądalności)

  To jednak pewne zaskoczenie - najwięcej widzów witało Nowy Rok z TVP2, która pokazywała transmisję z imprezy sylwestrowej z Rynku we Wrocławiu.

 • ...16-latek zaistniał w show-biznesie już jakiś czas temu. Zaczęło się od kulinarnego vloga, który jednak po pewnym czasie chyba mu się znudził, bo Leon już nie nagrywa kulinarnych filmików.  Syn Jusi polubił za to lans na celebryckich imprezach. Prężnie działa też na portalach społecznościowych, gdzie kreuje się chyba na polskiego Biebera.  Na jakiś czas Leon musiał jednak ograniczyć swoje bywanie...

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Wyniki obdukcji Jarosińskiej

  Jeden z tabloidów publikuje wyniki obdukcji lekarskiej Moniki Jarosińskiej (37 l.), z której wynika, że celebrytka na warszawskiej imprezie, 8 stycznia, doznała obrażeń całej twarzy.

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

 • Kuba Wojewódzki i Kinga Rusin pogodzili się?! To zdjęcie mówi wszystko!

  Bal Fundacji TVN okazał się naprawdę przełomową imprezą!

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

 • Pierwsza miłość

  Krystian budzi się po imprezie w mieszkaniu Hani. Dociera do niego, że po pijanemu uprawiali seks. Po powrocie do domu nie wie, jak spojrzeć Kalinie w...

 • Besides: Kim są zwycięzcy ósmej edycji "Must Be The Music"?

  "Dziękujemy!!!!! :)" - napisali na Facebooku do swoich fanów (liczba rośnie lawinowo - przybyło ponad 3 tysiące) po wygranej w ósmej edycji "Must Be The Music" muzycy grupy Besides. Instrumentalny, postrockowy kwartet odniósł zasłużone, choć niespodziewane zwycięstwo w muzycznym show Polsatu.