• Informacje na temat:

  wyniki kontroli

Artykuły na temat: wyniki kontroli
 • "M jak miłość": Sytuacja pod kontrolą?

  Uśmiech, łzy i skok adrenaliny... Zapraszamy na 1364. odcinek „M jak miłość” - i nową dawkę serialowych niespodzianek! Co tym razem zobaczymy na antenie TVP2?

 • Oświadczenie Kamila Durczoka

  "W związku z komunikatem prasowym TVN dotyczącym wyników prac Komisji nie mogę odnieść się do jego treści ani w żaden sposób go skomentować" - oświadczył Kamil Durczok. Spółka TVN zakończyła we wtorek, 10 marca, współpracę z dziennikarzem ze skutkiem natychmiastowym.

 • "Na dobre i na złe": Kontrola Szwajcarów

  ...  Marek - świadomy, że wyniki badań nie są wcale dobre - zacznie się nerwowo tłumaczyć: - Testowany lek nie działa tak jak byśmy się tego spodziewali... Nie mam na to żadnego wpływu, działam(...) Adam, widząc delegację naukowców, zacznie się niepokoić... I o wszystkim powie Wiktorii: - Przyjechali Szwajcarzy nadzorujący badania nad lekiem... - No i? To chyba nic dziwnego. Wyniki badań nie...

 • "Jurassic World": Jest rekord

  Tak dobrych wyników finansowych nikt się nie spodziewał. "Jurassic World" w swój premierowy weekend na ekranach kin zarobił najwięcej w historii zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w pozostałych krajach świata.

 • Grażyna Torbicka szczęśliwa! To fantastyczna nowina!

  Każdy dzień wita z uśmiechem i pozytywną energią. Krystyna Loska (80) przywykła już do rutynowych działań, dzięki którym jest w dobrej kondycji. Co rano mierzy ciśnienie, waży się i robi EKG. Wyniki(...) prezenterka, mieli problemy z sercem. Jeśli wyniki są dobre, pacjent może przystąpić do codziennych obowiązków, cieszyć się życiem.  "Mama została poddana telekardiologii, to nowoczesny i niezwykle przydatny...

 • Natalia Kills przerwała milczenie po skandalu w "X Factor"

  Brytyjska wokalistka Natalia Kills broni się po tym, jak została zwolniona z nowozelandzkiego "X Factor".

 • "M jak miłość": Skalski szantażem zmusi Izę do ślubu!

  Sąd na podstawie sfałszowanych wyników testu na ojcostwo przyzna Maję (Anna Wierzchoń) Skalskiemu (Tomasz Ciachorowski), który szantażem wymusi na Izie (Adriana Kalska) małżeństwo.

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Katarzyna Figura odetchnęła z ulgą!

  Kiedy Katarzyna Figura (56 l.) odbierała wyniki badań, była bardzo zdenerwowana. Chodziło w końcu o zdrowie jej mamy, która od lat zmaga się z problemami kardiologicznymi.

 • TVN kończy współpracę z Durczokiem ze skutkiem natychmiastowym

  Spółka TVN i Kamil Durczok osiągnęli wzajemne porozumienie ws. zakończenia współpracy ze skutkiem natychmiastowym - głosi wtorkowy komunikat TVN. Komisja powołana przez TVN - podano - zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań, włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym.

Wideo na temat: wyniki kontroli
 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Projekt X

  "Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.

 • Habemus papam - mamy papieża

  Jerzy Stuhr, Michel Piccoli i Nanni Moretti w przewrotnej historii, która rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami Watykanu. "Habemus Papam - mamy papieża", które we Włoszech przyniosło prawie 8 milionów dolarów wpływów, to fascynująca historia człowieka, który został papieżem wbrew swojej woli. Nowy namiestnik stolicy apostolskiej (Michele Piccoli), zaraz po zaskakującym dla niego wyniku konklawe, ma przywitać tysiące wiernych zebranych na placu świętego Piotra. Jednak ten głęboko wierzący...

Dyskusje na temat: wyniki kontroli
 • Re: Talizman

  na dobre i na złe te odcinki co są teraz to już powoli nie dużo zbliżają się w 60% na modę na sukces i jej wnętrza a 40% ale tylko 40% jest ciekawe i fajne no i jak na zbliżającą się w 60% modę na sukces i jej wnętrza nie dużo, ten odcinek jest ciekawy :lena dowiaduje na kontroli onkologicznej ze ma raka ale jej wyniki są straszne i lekarka onkoloszka jej mówi jak pani ma walczyć z rakiem