• Informacje na temat:

  wyniki lotto

Artykuły na temat: wyniki lotto
 • Serialowy przewodnik

  ...żąda od sanitariuszy, by uratowali jego babcię. Ojciec Mateusz odc.225 Lucjan i Gienek zjawiają się w kolekturze lotto, aby sprawdzić wyniki ostatniego losowania. Okazuje się, że szczęście znów im...

 • Studio Lotto w TVP Info

  Telewizja Polska wygrała przetarg Totalizatora Sportowego na transmisję losowań gier Totalizatora Sportowego. Już od stycznia 2010 roku Studio Lotto będzie emitowane na antenie TVP Info jako oddzielna audycja telewizyjna.

 • Eric Clapton najbardziej przereklamowanym gitarzystą?

  Eric Clapton jest najbardziej przereklamowanym gitarzystą, Jimi Hendrix najlepszym ze wszystkich, zaś riff do piosenki "Whole Lotta Love" grupy Led Zeppelin najwspanialszym, jaki kiedykolwiek wymyślono. Tak przedstawiają się wyniki plebiscytu, który zorganizowały wśród fanów rocka dwie firmy - Ibanez, jeden z największych na świecie producentów gitar, oraz Laney, konstruująca wzmacniacze gitarowe.

 • "Must Be The Music" łączy pokolenia

  Do tej pory w muzycznym show Polsatu to po ostatnim odcinku castingowym poznawaliśmy półfinalistów. Na wyniki musimy poczekać jeszcze tydzień.

 • "Bohemian Rhapsody" hymnem wszech czasów

  Słynna piosenka "Bohemian Rhapsody", pochodząca z albumu "A Night At The Opera" grupy Queen, w internetowym głosowaniu została wybrana rockowym hymnem gitarowym wszech czasów. Wyprzedziła inny klasyk, "Smoke On The Water" zespołu Deep Purple.

 • Strachy na lachy

  Niemal wszyscy bohaterowie kinowych premier tego tygodnia żyją pod nieustanną presją. Papież z "Habemus papam" boi się wielkiej odpowiedzialności, postaci "Contagion..." Stevena Soderberga obawiają się śmiertelnego wirusa, akcja brazylijskich "Elitarnych..." rozgrywa się zaś w środowisku ulicznych gangów Rio de Janeiro. Kino lęków - idealne na Halloween!

 • Spięty na falach absurdu

  Spięty "Antyszanty", OpenSources / Antena Krzyku

 • Przewodnik rockowy: Brian Johnson - drugi po bogu

  Choć w AC/DC Brian Johnson śpiewa od 32 lat, dla wielu fanów wciąż jest tym drugim, po tragicznie zmarłym Bonie Scotcie. Urodzony w Anglii Johnson 5 października kończy 65 lat.

 • Już wiemy kto zaśpiewa!

  Poznaliśmy uczestników piątej edycji "jak Oni śpiewają". Oprócz Roberta Kudelskiego ("Na Wspólnej") i Marii Niklińskiej ("Londyńczycy") wokalny talent zaprezentuje Bożena Dykiel ("Na Wspólnej").

Wideo na temat: wyniki lotto
 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Hej, skarbie

  Zdobywca trzech nagród na festiwalu Sundance w 2009 roku, w tym nagrody Grand Prix i nagrody publiczności, "Hej, skarbie" Lee Danielsa to ekscytujący, szczery i pełen nadziei film o zdolności jednostki do przezwyciężania słabości. Osadzony w realiach roku 1987 opowiada historię Claireece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) - osamotnionej szesnastolatki, po raz drugi w ciąży z ciągle nieobecnym ojcem, wykorzystywanej przez okrutną matkę (Mo'Nique). Szkoła to istny świat chaosu, w którym...

 • Alfabet

  98% dzieci po urodzeniu ma wysokie IQ, ale po ukończeniu szkoły zaledwie 2% z nich osiąga takie same wyniki. Wszystkiemu winna jest przesadnie ustandaryzowana edukacja, oparta na współzawodnictwie i wymiernych ocenach, która zabija dziecięcą kreatywność i wyobraźnię, ucząc szablonowego sposobu myślenia. Film pokazuje, w jaki sposób współczesny system edukacji determinuje nasz sposób patrzenia na świat i kształtuje naszą osobowość. Dolina Śmierci jest w filmie metaforą. W tym najbardziej...

Dyskusje na temat: wyniki lotto