• Informacje na temat:

  wyniki na żywo

Artykuły na temat: wyniki na żywo
 • "Wojenne dziewczyny" z dobrym wynikiem

  ..."Wojenne dziewczyny" wygrały w swoim paśmie z głównymi konkurentami: - Polsatem - emitującym w tym czasie "Kabaret na żywo" (2,6 mln widzów), - TVN, który nadawał "MasterChefa Juniora" (2,6 mln) - TVP2 z koncertem "Kobieta niejedno ma imię" (505 tys.).  Serial zebrał też bardzo dobre recenzje wśród publiczności. Widzowie, rozczarowani ostatnimi nowościami, chwalą grę aktorską trzech młodych...

 • "Bogowie" z muzyką na żywo na FMF!

  Podczas ósmej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się koncert, którego dotąd w programie nie było. Widzowie będą mogli obejrzeć film "Bogowie" z muzyką na żywo w kompozycji Bartosza Chajdeckiego. Pokaz odbędzie się w niedzielę, 31 maja, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

 • Krzysztof Cwynar pokonał raka! "Właśnie wróciliśmy ze szpitala z wynikami badań"

  ...z wynikami badań. Są doskonałe - mówi "Na Żywo" Zbigniew Rabiński, menadżer Cwynara. Piosenkarz w kwietniu przeszedł poważną operację, a od 17 lipca przyjmował chemię. - Wierzył, że z tego wyjdzie. Czekał(...) - opowiadał "Na Żywo" Cwynar. Pod jego skrzydłami junior na poważnie zajął się muzyką, sporo ćwiczył, a potem stanął przed publicznością i zaczął śpiewać jak profesjonalny wokalista. Kiedy piosenki...

 • 55. KFF: Znamy krótkometrażowe filmy zagraniczne

  Znane są już częściowe wyniki selekcji konkursu krótkometrażowego na 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym. Organizatorzy przedstawili listę zagranicznych filmów, które znajdą się w programie. Polska reprezentacja zostanie ujawniona 13 kwietnia na specjalnej konferencji w warszawskim kinie Rejs.

 • Mama Górniak ma fatalne wyniki badań

  Podczas gdy Edyta Górniak ćwiczy do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami", jej mama, Grażyna Jasik , czeka na usunięcie tętniaka aorty brzusznej. Ma złe wyniki badań i żal, że córka, mimo publicznych deklaracji, wciąż milczy.

 • Gwiazdy wybiorą zwycięzcę "Hell's Kitchen"

  Już 18 listopada wielki finał drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W restauracji i na widowni nie zabraknie gwiazd. Kto się pojawi?

 • Jowita odbiera wyniki testu na ojcostwo. Badaniami żywo zainteresowana jest również Ingrid oraz Ted. Na jego polecenie Wereszko odwiedza pracownika kliniki....

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego nie dostał się na studia!

  Jak donosi "Na Żywo", Kuba Gąsowski (19 l.) zdawał do dwóch szkół aktorskich. Nie dostał się do żadnej. Rodzice są zawiedzeni.

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

Wideo na temat: wyniki na żywo
 • "Pierwsza miłość": "Nie dzwoń do mnie więcej"

  Jowita (Joanna Opozda) odbiera wyniki testu na ojcostwo. Badaniami żywo zainteresowana jest również Ingrid oraz Ted… Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • Wiecznie żywy

  Przed wielu laty tajemniczy wirus zniszczył cywilizację, a większość ludzi zamienił w mięsożerne potwory, które zostały pozbawione jakichkolwiek wspomnień z ich poprzedniego wcielenia. Nieliczni ludzie, którzy przetrwali tę tragedię zdrowi, ukrywają się przed krwiożerczymi bestiami w zabarykadowanych miastach. Żyją w ciągłym, paraliżującym strachu przed śmiercią. Pewnego razu dochodzi do dramatycznego spotkania pomiędzy żądnymi krwi zombie a grupą ludzi. Wbrew wszelkim oczekiwaniom R...

 • Metallica Through the Never

  Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.