• Informacje na temat:

  wyniki nowej

Artykuły na temat: wyniki nowej
 • TVN chwali się wynikami

  Ramówka TVN wystartowała 3 września. Po blisko dwóch miesiącach przyszedł czas podsumowań. W pierwszym dniu nowej oferty programowej ruszyły seriale dokumentalne "Szkoła", "19+", "Szpital" i "Ukryta(...) "Pod powierzchnią", który pojawił się na antenie po raz pierwszy w niedzielę, 21 października ( TUTAJ przeczytacie recenzję pierwszego odcinka). "Dobre wyniki notuje również serial 'Na...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • "Belfer": Dobre wyniki oglądalności

  Premiera "Belfra 2" miała miejsce w niedzielę, 22 października o 21:30. Średnia oglądalność premierowego odcinka w pierwszym dniu wyniosła blisko 454 000 widzów. W drugim sezonie Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii...

 • Recenzja KęKę "Nowe Rzeczy": Dojrzałość po radomsku

  Nowy, legalny krążek KęKę pokazuje, że są na scenie raperzy, których syndrom drugiej płyty nie dotyczy.

 • "Singielka": Nowa pora emisji ma poprawić wyniki serialu

  Od 30 listopada (poniedziałek) romantyczne perypetie tytułowej „Singielki” będzie można śledzić o nowej porze. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55.

 • "Frozen Fever": "Making Today a Perfect Day" nową piosenką z "Krainy lodu"

  Ponad 2 mln odtworzeń w ciągu niespełna tygodnia zanotowała piosenka "Making Today a Perfect Day" pochodząca z krótkometrażowego filmu "Frozen Fever".

 • Beata Kozidrak odebrała kolejne wyniki badań! Udało się!

  Beata Kozidrak (59 l.) jakiś czas temu ze spotkania z lekarzem wyszła wstrząśnięta. Badania wykazały, że ma bardzo wysokie ciśnienie. Zalecono jej radykalną zmianę diety, bo w przypadku tej dolegliwości ważna jest waga pacjenta. Nowe wyniki badań ma już znakomite...

 • Ewa Drzyzga powraca, by słuchać

  Wiosenny sezon popularnego talk-show Ewy Drzyzgi przywita swoich wiernych widzów nową czołówką i odświeżonym wystrojem studia.

 • „Mecenas Lena Barska”: Świetne wyniki

  TV4 w czasie emisji nowego serialu wygrywa walkę o widza na rynku telewizyjnym z konkurencyjnymi stacjami.

 • "Taniec z Gwiazdami": Jest lepiej, ale...

  Wyemitowany w piątek, 17 kwietnia, odcinek "Tańca z Gwiazdami" cieszył się większą popularnością niż poprzednie. To zapewne zasługa nowych par, które mogliśmy w jego trakcie oglądać.

Zdjęcia na temat: wyniki nowej
Wideo na temat: wyniki nowej
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 669.

  jest ciężko chory, ma tętniaka mózgu, który w każdej chwili może pęknąć. Tymczasem Adam martwi się, że jednak będzie musiał przerwać terapię, bo wyniki jego badań wciąż się pogarszają. Julka coraz częściej kłóci się z matką Barta i przez konflikt z teściową jest gotowa wyprowadzić się z Tymkiem z domu. Sara próbuje pomóc nowej pacjentce Ewie która w wieku 40 lat po raz pierwszy zaszła w ciążę

 • "Pierwsza miłość": "Wszystko jest po coś"

  Zdenerwowana Marysia (Aneta Zając) czeka na wyniki badań na HIV. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Telewizji Polsat.

 • "Pierwsza miłość": "Nie dzwoń do mnie więcej"

  Jowita (Joanna Opozda) odbiera wyniki testu na ojcostwo. Badaniami żywo zainteresowana jest również Ingrid oraz Ted… Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.