• Informacje na temat:

  wyniki nowej

Artykuły na temat: wyniki nowej
 • "Belfer": Dobre wyniki oglądalności

  Premiera "Belfra 2" miała miejsce w niedzielę, 22 października o 21:30. Średnia oglądalność premierowego odcinka w pierwszym dniu wyniosła blisko 454 000 widzów. W drugim sezonie Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • "Singielka": Nowa pora emisji ma poprawić wyniki serialu

  Od 30 listopada (poniedziałek) romantyczne perypetie tytułowej „Singielki” będzie można śledzić o nowej porze. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55.

 • Recenzja KęKę "Nowe Rzeczy": Dojrzałość po radomsku

  Nowy, legalny krążek KęKę pokazuje, że są na scenie raperzy, których syndrom drugiej płyty nie dotyczy.

 • „Mecenas Lena Barska”: Świetne wyniki

  TV4 w czasie emisji nowego serialu wygrywa walkę o widza na rynku telewizyjnym z konkurencyjnymi stacjami.

 • "Frozen Fever": "Making Today a Perfect Day" nową piosenką z "Krainy lodu"

  Ponad 2 mln odtworzeń w ciągu niespełna tygodnia zanotowała piosenka "Making Today a Perfect Day" pochodząca z krótkometrażowego filmu "Frozen Fever".

 • "Druga szansa" z dobrym wynikiem

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z "Drugiej szansy" i Natalia Boska z "rodzinki.pl", jest - jak wskazują wyniki sondażu przeprowadzonego niedawno przez jeden z instytutów badań społecznych - najbardziej lubianą przez telewidzów polską aktorką!

 • Ewa Drzyzga powraca, by słuchać

  Wiosenny sezon popularnego talk-show Ewy Drzyzgi przywita swoich wiernych widzów nową czołówką i odświeżonym wystrojem studia.

 • Krzysztof Cwynar pokonał raka! "Właśnie wróciliśmy ze szpitala z wynikami badań"

  Krzysztof Cwynar (75 l.) rozbudził muzyczną pasję w synu Krzysztofa Krawczyka, ale sam toczył trudną walkę z nowotworem. Piosenkarz cieszy się, że najgorsze ma już za sobą.

 • "Taniec z Gwiazdami": Jest lepiej, ale...

  Wyemitowany w piątek, 17 kwietnia, odcinek "Tańca z Gwiazdami" cieszył się większą popularnością niż poprzednie. To zapewne zasługa nowych par, które mogliśmy w jego trakcie oglądać.

Zdjęcia na temat: wyniki nowej
Wideo na temat: wyniki nowej
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 669.

  jest ciężko chory, ma tętniaka mózgu, który w każdej chwili może pęknąć. Tymczasem Adam martwi się, że jednak będzie musiał przerwać terapię, bo wyniki jego badań wciąż się pogarszają. Julka coraz częściej kłóci się z matką Barta i przez konflikt z teściową jest gotowa wyprowadzić się z Tymkiem z domu. Sara próbuje pomóc nowej pacjentce Ewie która w wieku 40 lat po raz pierwszy zaszła w ciążę

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • "Pierwsza miłość": "Wszystko jest po coś"

  Zdenerwowana Marysia (Aneta Zając) czeka na wyniki badań na HIV. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Telewizji Polsat.

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

Dyskusje na temat: wyniki nowej
 • Re: "Bodo" zastąpi "Ranczo"!

  o pracy na planie Rancza. 9 lat, jest co opowiadać. Tak myślałam, że niezawiele zdradzą, jak nawet nie ma nigdzie opisu nowej serii. A pewnie to co zdradzili to i tak sporo, bo wszyscy oficjalnie(...), w której nawet wybory wyniki są w wigilię i potrzebne są im piękne, polskie, białe święta. Scena spadania z łóżka, no tak to jeszcze były momenty kiedy Brutter z Niemczukiem starali się przemycać zabawne