• Informacje na temat:

  wyniki ogłosimy

Artykuły na temat: wyniki ogłosimy
 • Ogłoszono nominacje do Critics’ Choice Awards

  ...przyjęty zarówno przez krytyków jak i widzów - obejrzało go 10 milionów widzów przy współczynniku 2.8 w grupie wiekowej 18-49 a kolejne epizody również notują dobre wyniki) to wielka niespodzianka...

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • Basia Kurdej-Szatan ogłosiła radosną nowinę! Co za zwrot akcji!

  Gwiazda ma powody do radości! Barbara Kurdej-Szatan niedawno zakończyła wyczerpującą kurację antybiotykową, której poddała się, walcząc z boreliozą. "Wyniki najnowszych badań są dobre, a to oznacza, że najgorsze minęło. Wprawdzie toksyczna bakteria zostanie na zawsze w jej organizmie, ale może planować już ciążę" - zdradza osoba z otoczenia aktorki.  "Hania pyta o rodzeństwo i ma rację, bo już...

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

 • Matura 2016 wyniki: Rafał Jonkisz zdał egzamin dojrzałości!

  Rafał Jonkisz (19 l.) ma powody do radości! Właśnie otrzymał wyniki matury i okazuje się, że zaliczył ją bez żadnych problemów.

 • Poznaliśmy zwycięzcę siódmej edycji "Mam talent"!

  Adrian Makar wygrał siódmą edycję programu "Mam talent"! Śpiewający 15-latek z domu dziecka zgarnął nagrodę główną - 300 tysięcy złotych. Do płaczącego ze szczęścia Adriana dołączyła po ogłoszeniu wyników jego siostra.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019 rozdane! Kto otrzymał statuetki?

  Magazyn "Tele Tydzień" już po raz 22. ogłosił wyniki swego plebiscytu.

 • Maciej Gudowski lektorem II linii metra

  Maciej Gudowski - znany lektor telewizyjny, radiowy i teatralny - zwyciężył w plebiscycie, w którym słuchacze Radiowej Jedynki wybierali lektora, odczytującego zapowiedzi stacji w II linii warszawskiego metra. Gudowski pokonał m.in. dwie wybitne aktorki - Krystynę Jandę i Danutę Stenkę. W środę, 29 października ogłoszono wyniki głosowania.

 • Porażka Mandaryny w Sopocie to wynik... spisku?!

  Wszyscy pamiętamy występ Marty Wiśniewskiej na festiwalu w Sopocie przed czterema laty, na którym "piosenkarka" spektakularnie się skompromitowała. Teraz Mandaryna tłumaczy, że jej porażka wcale nie była wynikiem braku talentu.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

Zdjęcia na temat: wyniki ogłosimy
Wideo na temat: wyniki ogłosimy
 • Radek Pestka: Zasłużyłem na wygraną

  Radek Pestka został pierwszym modelem w historii "Top Model", który wygrał program. Chłopak po ogłoszeniu wyników nie krył zaskoczenia. Uważa jednak, że zasłużył na wygraną. (Agencja TVN/x-news)

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Agata Duda: Będę starała się być dobrą pierwszą damą

  - Będę starała się być dobrą pierwszą damą - mówiła Agata Kornhauser-Duda, żona Andrzeja Dudy, w pierwszych słowach po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich. Przyszła pierwsza dama dziękowała wyborcom i zapewniła, że razem z mężem dołożą starań, aby spełnić wyborcze obietnice. - Postaramy się spełnić obietnice, które mąż składał w tej kampanii - powiedziała przyszła pierwsza dama. (TVN24/x-news)

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....